Bazénová fólie Cefil NESY (světlý mramor), šíře 1,65 m, role

Bazénová fólie o síle 1,5 mm se vzorem světle modrého mramoru se používá při stavbě nových venkovních i vnitřních bazénů a při rekonstrukcích starších bazénů.Fólie slouží jako vnitřní izolace bazénů ze ztraceného bednění, betonových,… celý popis

Hodnocení produktu: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 hodnocení, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná
49 153 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Na dotaz Kód: 17557
K tomuto produktu
Doprava zdarma

Zařazen v: Fólie do bazénu, Fólie Cefil

Potřebujete více informací? (po - pá 8 - 16 hod)

Telefon Brno  515 915 058

Telefon Praha 210 311 711

Těžká bazénová fólie Cefil NESY 1,65 x 25,2 m (role)

Bazénová fólie o síle 1,5 mm se vzorem světle modrého mramoru se používá při stavbě nových venkovních i vnitřních bazénů a při rekonstrukcích starších bazénů.

Fólie slouží jako vnitřní izolace bazénů ze ztraceného bednění, betonových, plechových i dalších bazénů. Zároveň plní funkci výrazného dekoračního prvku – na její barvě záleží vzhled celého bazénu.

Těžkou fólii Cefil lze použít pro obdélníkové, oválné i jinak tvarované bazény. Jednotlivé díly (pásy) fólie se k sobě svařují horkovzdušnou pistolí.

Bazénová fólie Cefil NESY mramor


Kvalita provedení fólií Cefil

Díky svému provedení se tyto fólie řadí mezi nejkvalitnější na trhu. Cefil NESY je vyrobena ze dvou vrstev měkčeného PVC (1), mezi nimiž se nachází polyesterová mřížka (2). Díky ní fólie výborně drží tvar, je velmi pevná a odolná proti protržení.

Ochranu před UV zářením, mastnými a dalšími nečistotami v bazénu zajišťuje ochranný lak na povrchu fólie. Jeho složení zároveň brání šíření mikroorganismů a plísní.

Celkové provedení fólie je velmi odolné působení chemických přípravků pro údržbu vody v běžných dávkách.


Technické údaje fólie Cefil NESY:

  • Tloušťka: 1,5 mm
  • Šířka: 1,65 m
  • Délka: 25,2 bm (celá role)
  • Vzor: světle modrý mramor
  • Hmotnost: 81 kg
  • Balení: namotáno v roli

Vzorníky bazénových fólií:

Vyobrazení barevnosti fólie se může na monitorech mírně lišit oproti skutečnosti. Chcete-li se podívat na přesné provedení barev, případně zkonzultovat výběr, zastavte se do naší provozovny v Praze nebo v Brně.  Máme zde vzorníky všech námi prodávaných fólií - Cefil, Alkorplan a DLW.

Vzorník bazénové fólie Cefil

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji