Bazénová hadice Intex bílá 38 mm s šedými koncovkami - 1,5 m

Tato hadice se používá u většiny zařízení Intex k jejich propojení - bazény, pískové filtrace, silnější kartušové filtrace, solinátory atd. Koncovky jsou šroubovací s vnitřním závitem 2". K zařízením Intex se dají zpravidla přímo našroubovat; k ostatním… celý popis

product.rating.title: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 product.rating.rating, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná
Nedostupné Kód: 129060

Zařazen v: Příslušenství, Hadice

Bílá bazénová hadice Intex o průměru 38 mm s koncovkami, délka 1,5 m

Tato hadice se používá u většiny zařízení Intex k jejich propojení - bazény, pískové filtrace, silnější kartušové filtrace, solinátory atd. Koncovky jsou šroubovací s vnitřním závitem 2". K zařízením Intex se dají zpravidla přímo našroubovat; k ostatním zařízením je možné k hadici využít z nabídky redukcí a adaptérů:

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (0 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji