Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

Bazénová protiskluzná fólie ELBE šedá STG 200, 165 cm cena za m2

Protiskluzné bazénové fólie ELBE lze použít pro venkovní i vnitřní bazény. Folie velmi dobře odolává mechanickému zatížení, mrazu a UV záření. Všechny bazénové folie ELBE jsou opatřeny antimikrobiologickou úpravou proti tvorbě hub a bakterií. celý popis

product.rating.title: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 product.rating.rating
952 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Na dotaz Kód: 2000767
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Zařazen v: Fólie ELBE, Fólie ELBE SBG Klasik, Fólie ELBE SBG Supra

Protiskluzná bazénová fólie ELBE šedá STG 200, 165 cm

Fólie ELBE je vyrobená z měkčeného PVC určeného pro svařování horkým vzduchem. ELBE má navíc akrylovou vrstvu, která dlouhodobě udržuje barevnou stálost povrchu. STG fólie zajišťuje svým strukturovaným povrchem bezpečnost na vstupních schodištích do bazénů, ve sprchových vaničkách i v dětských brouzdalištích.

Fólie je velmi dobře tvarovatelná, proto jí lze aplikovat na libovolný tvar i rozměr bazénu. Bazénové fólie ELBE splňují normu pro nádrže s pitnou vodou.

Technické parametry protiskluzné fólie ELBE:

  • Šířka: 165 cm
  • Tloušťka: 2 mm

Vzorníky bazénových fólií:

Vyobrazení barevnosti fólie se může na monitorech mírně lišit oproti skutečnosti. Chcete-li se podívat na přesné provedení barev, případně zkonzultovat výběr, zastavte se do naší provozovny v Praze nebo v Brně. Máme zde vzorníky všech námi prodávaných fólií - ELBE, Cefil a Alkorplan.

Doplňky pro instalaci fólie do bazénu

Pro položení fólie budete určitě potřebovat ještě geotextilní podložku, poplastované lišty na horní hranu, případně zálivku a silikon.

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (99 Kč), GLS (99 Kč) a Fofr (110 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (30 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji