Bazénová síťka na dno vyztužená Premium

Zesílená dnová síťka Premium s plastovou rukojetí na sbírání nečistot z bazénu. Tuto bazénovou síťku lze použít společně s klasickou vysavačovou teleskopickou tyčkou.Okraje jsou vyrobené ze silnějšího plastu a vyztužené žebrováním, aby síťka… celý popis

product.rating.title: 5/5 Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná 1 product.rating.rating, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná
299 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Ihned k odeslání Kód: 40423
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Zařazen v: Síťky a kartáče, Příslušenství

Bazénová síťka na dno vyztužená Premium

Zesílená dnová síťka Premium s plastovou rukojetí na sbírání nečistot z bazénu. Tuto bazénovou síťku lze použít společně s klasickou vysavačovou teleskopickou tyčkou.

Okraje jsou vyrobené ze silnějšího plastu a vyztužené žebrováním, aby síťka déle vydržela a nezlomila se.

Síťka v plastovém rámu je dostatečně hluboká na to, aby při sbírání listí, hmyzu a dalších nečistot nedocházelo k jejich vyplavování zpět do vody.

Velikost ok v síťce je 1x2 mm.

Video

Rozměry dnové síťky standard

Vnější rozměry části se síťkou jsou 51 x 40 cm, hloubka sítě 40 cm, navazující madlo má 10 cm na délku a 2,8 cm vnější průměr.

Rozměr dnové síťky do bazénu Premium

Připojení k teleskopické tyčce

Madlo síťky se zasune dovnitř teleskopické tyče. Síťka v tyčce pevně drží díky zajišťovacímu kolíku. Při správné délce teleskopické tyčky dosáhnete síťkou po celém dně bazénu.

Dnová bazénová síťka Premium na teleskopickou tyč

Tyčky vhodné pro bazénové síťky

Tyto teleskopické tyčky jsou standardně používané ke všem dodávaným ručním vysavačům, síťkám a kartáčům pro čištění bazénů.

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji