Bazénová síťka na dno Standard PLUS tyrkysová

Zesílená dnová síťka Standard PLUS s tyrkysovou plastovou rukojetí na sbírání nečistot z bazénu. Tuto bazénovou síťku lze použít společně s klasickou vysavačovou teleskopickou tyčkou.Okraje jsou vyrobené ze silnějšího plastu, aby síťka déle… celý popis

Hodnocení produktu: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 hodnocení, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná
Původní: 210 Kč
-29%
150 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Ihned k odeslání Kód: 29051
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Zařazen v: Síťky a kartáče, výprodej

Bazénová síťka na dno vyztužená Standard PLUS

Zesílená dnová síťka Standard PLUS s tyrkysovou plastovou rukojetí na sbírání nečistot z bazénu. Tuto bazénovou síťku lze použít společně s klasickou vysavačovou teleskopickou tyčkou.

Okraje jsou vyrobené ze silnějšího plastu, aby síťka déle vydržela a nezlomila se.

Síťka v plastovém rámu je dostatečně hluboká na to, aby při sbírání listí, hmyzu a dalších nečistot nedocházelo k jejich vyplavování zpět do vody.

Velikost ok v síťce je 3 mm.


Rozměry dnové síťky Standard PLUS

Vnější rozměry části se síťkou jsou 44 x 20 cm, hloubka sítě 24 cm, navazující madlo má 8 cm na délku a 2,8 cm vnější průměr.

Rozměry tyrkysové sí/tky na listí v bazénu

Připojení k teleskopické tyčce

Madlo síťky se zasune dovnitř teleskopické tyče. Síťka v tyčce pevně drží díky zajišťovacímu kolíku. Při správné délce teleskopické tyčky dosáhnete síťkou po celém dně bazénu.

Sběrač nečistot z bazénu Intex

Tyčky vhodné pro bazénové síťky

Tyto teleskopické tyčky jsou standardně používané ke všem dodávaným ručním vysavačům, síťkám a kartáčům pro čištění bazénů.

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji