Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace Souhlasím

Dávkovač bezchlorové chemie do bazénu Asin Aqua Sanosil

Automatická úprava bazénové vody ASIN AQUA Sanosil automaticky reguluje pH a plynule dávkuje zvolené množství bazénové chemie Sanosil po dobu chodu bazénové filtrace. pH v bazénu je automaticky udržováno na požadované hodnotě. Měření pH probíhá pomocí pH… celý popis

36 926 Kč s DPH
ks
Ihned k odeslání Kód: 12149
K tomuto produktu
Doprava zdarma

Potřebujete více informací? (po - pá 8 - 16 hod)

Brno  608 210 182

Praha 775 727 735


Asin Aqua Sanosil - dávkovač bezchlorové bazénové chemie

Automatická úprava bazénové vody ASIN AQUA Sanosil automaticky reguluje pH a plynule dávkuje zvolené množství bazénové chemie Sanosil po dobu chodu bazénové filtrace. pH v bazénu je automaticky udržováno na požadované hodnotě. Měření pH probíhá pomocí pH sondy. Asin Aqua Sanosil tvoří kompaktní celek sestávající z řídící jednotky, měřicí elektrody a dávkovacích čerpadel o výkonu 60 ml/min. Hodnoty pH jsou zobrazovány na vestavěném displeji.

Prodáváme model 2016, který je vybaven elektronickým průtokoměrem.

Použití:

Dodávka Asin Aqua Sanosil obsahuje:

Technické údaje automatiky Asin Aqua Sanosil:

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami Geis (99 Kč), Fofr (110 Kč) a Česká pošta (120 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (30 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby Geis lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.