Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

Krycí plachta na bazén černá na míru

Krycí plachta na bazén slouží k zakrytí vodní hladiny. Zamezuje odpařování vody a padání nečistot do bazénu. Plachty jsou odolné bazénové chemii, mrazu i UV záření. Lze je použít na letní i zimní zakrytí bazénu. Plachta nepropouští vodu, takže nečistoty a… celý popis

Hodnocení produktu 0 hodnocení

Zadejte šířku plachty
m
Zadejte délku plachty
m
78 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
ks
Výroba 2 - 4 dny Kód: BAZAZC
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Krycí plachta na bazén černá s oky a napínacím lankem

Krycí plachta na bazén slouží k zakrytí vodní hladiny. Zamezuje odpařování vody a padání nečistot do bazénu. Plachty jsou odolné bazénové chemii, mrazu i UV záření. Lze je použít na letní i zimní zakrytí bazénu. Plachta nepropouští vodu, takže nečistoty a kalná voda nahromaděná po deštích zůstává na vnější straně plachty a nesplachuje se do vody v bazénu.

Plachty dodáváme na různé tvary a rozměry bazénů dle požadavků zákazníka. Krycí plachty lze použít pro zapuštěné i pro nadzemní bazény. Vždy je potřeba zvolit správnou velikost přesahu, podle konkrétního bazénu. Pokud objednáváte jiný tvar než obdélník, napište nám, prosím, tuto informaci do poznámky v košíku.

  • Rozměr a tvar plachty: vlastní
  • Materiál: LD-PE plachtovina 140 g/m2 modrá

Dodávka krycí plachty

Krycí plachty na míru dodáváme standardně s oky po obvodu (každých 50 cm) na provlečení gumového lanka pro uchycení kolem bazénu. Gumové lanko je součástí dodávky každé krycí plachty v dostatečné délce pro celý obvod bazénu.

Cena krycí plachty na bazén

  • U obdélníku je cena počítána ze zadané šířky a délky plachty
  • U oválů je cena počítána z obdélníku - např. ovál 5 x 3 m je počítán jako obdélník 5 x 3 m.
  • U kruhů je cena počítána ze čtverce - např. kruh 5,5 m je počítán ze čtverce 5,5 x 5,5 m

Položení plachty na bazén

Krycí plachta leží na vodní hladině bazénu, není potřeba používat žádné speciální podstavné konstrukce. V létě lze krycí plachtu položit i na solární plachtu. Touto kombinací snížíte tepelné ztráty a zároveň eliminujete znečištění bazénu náletovými nečistotami.

Jak koupit krycí plachtu na bazén

Do oken vedle ilustračního obrázku nahoře zadejte požadovaný rozměr krycí plachty i s přesahem pro uchycení (ne pouze rozměr bazénu). Cena za zadaný rozměr plachty se automaticky přepočítá. V nákupu pokračujte tlačítkem Koupit. Do poznámky (za vyplněním kontaktních údajů) zadejte tvar plachty (ovál / obdélník) a pro ověření i rozměr plachty.

U oválných bazénů dejte pozor na rozdíl mezi opravdovým oválem a obdélníkem s oválnými rohy. Oválný bazén má rádius po celé kružnici stejný, kdežto bazén se zaoblenými rohy má rádius pouze v rozích bazénu a čelní strana je rovná. U takového typu bazénu je potřeba dodat k výrobě plachty i nákres se zakreslením požadovaného zaoblení rohů.

Krycí plachtu na bazén je potřeba zvolit větší, než je samotný bazén. Je potřeba brát zřetel na přesah pro uchycení kolem bazénu.

Před objednáním si, prosím, důkladně zkontrolujte zadaný rozměr. Plachty vyráběné na míru není možné vrátit do 14 dnů.

Černá plachta na zakrytí bazénu

Podobné produkty

Bazénová poradna

Otázky k bazénovým polštářům
Bazénový polštář Trend – časté otázky

Rozšiřující se nabídkou na bazénové polštáře se nám množí i zvídavé dotazy od našich zákazníků - zde máte odpovědi.

Přinášíme přehled těch nejčastějších otázek a odpovědí k bazénovým polštářům.…

Správně změřit bazénový polštář
Jak správně změřit bazénový polštář

Základem úspěchu při nákupu bazénového polštáře je jeho správné zaměření. V článku najdete návod, jak správně bazénový polštář zaměřit na libovolný bazén.

Bazénový polštář ve standardním provedení - zaměřeníZměřte vnitřní rozměr…

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami Geis (99 Kč), Fofr (110 Kč) a Česká pošta (120 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (30 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby Geis lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.