Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

Šroubení PVC / mosaz 63 mm lepení/vnitřní závit 2"

Mosazné šroubení s plastovým ukončením a vnitřním závitem je určené pro připojení bazénových výměníků a elektro ohřevů. Kombinovaný přechod z mosazi na plast zamezuje nadměrnému zahřívání bazénové trubky od ohřevu. Místo připojení bazénové trubky k… celý popis

Hodnocení produktu 0 hodnocení
998 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
ks
Ihned k odeslání Kód: 3.65.1630
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Potřebujete více informací? (po - pá 8 - 16 hod)

Brno  608 210 182

Praha 775 727 735

Šroubení mosaz - vnitřní závit 2“ / PVC lepení 63 mm

Mosazné šroubení s plastovým ukončením a vnitřním závitem je určené pro připojení bazénových výměníků a elektro ohřevů. Kombinovaný přechod z mosazi na plast zamezuje nadměrnému zahřívání bazénové trubky od ohřevu. Místo připojení bazénové trubky k výměníku je extrémně teplotně namáhané. Mosazné šroubení s PVC ukončením vytvoří můstek, kde mosazná část šroubení absorbuje většinu teploty od výměníku a PVC trubka nebude tolik teplotně zatížená.

Máme vyzkoušené, že když se použije pro připojení výměníku klasické PVC šroubení, tak časem dochází k přehřátí a degradaci závitového spoje, což následně způsobuje tekoucí spoj. Dlouhodobým působením nadměrné teploty se bazénové trubky nevratně deformují a poškozují soudržnost rozvodů v celé strojovně. Tohle není zrovna místo, kde se vyplatí šetřit!

Šroubení PVC 63 / 2" je vhodné pro bazénové trubky s průměrem 63 mm.


Podobné produkty

Šroubení PVC 63 mm lepení/vnitřní závit 2"

Video
Bazénové šroubenú 63 mm vnitřní závit
Ihned k odeslání
  124 Kč

Šroubení PVC 63 mm lepení/vnější závit 2"

Video
Bazénové šroubení 63 mm venk závit
Ihned k odeslání
  121 Kč

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami Geis (99 Kč), Fofr (110 Kč) a Česká pošta (120 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (30 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby Geis lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.