Bazénový vysavač Magic Clean poloautomat

Prodej tohoto zboží byl ukončen.

Poloautomatický bazénový vysavač Magic Clean

Bazénový vysavač Magic Clean pro čištění podlahy bazénu. Poloautomatický vysavač je vhodný pro bazény s pískovou filtrací o výkonu alespoň 6 m3/ hod.

Určení:

  • Pro bazény s pískovou filtrací
  • Bazény o délce do 8 m
  • Pro čištění podlahy všech typů bazénů

Dodávka vysavače Magic Clean obsahuje:

  • Těleso vysavače
  • Vysavačovou hadici o délce 9,6 m

Technické podmínky provozu:

Poloautomatické vysavače pracují na základě tlaku filtračního okruhu. Je potřeba brát v potaz vzdálenost čerpadla (filtrace) od bazénu. Pokud bude Vaše čerpadlo umístěno ve větší vzdálenosti, může docházet k zastavování poloautomatického vysavače nebo k jeho úplnému zastavení. Dalším předpokladem pro správné fungování vysavače je čistota a kvalita filtračního písku. Poloautomatický vysavač není osazen žádnou řídící jednotkou. Při jeho použití může docházet k zastavení v rozích bazénu nebo o součásti bazénu jako je například žebřík. V takovém případě je potřeba vysavač manuálně přesunout na jiné místo v bazénu.

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Prohlíželi jste


Obnovuji