Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace Souhlasím

Bazénová mřížka rovná 245/22 mm

5 desek = 0,975 m Desková mřížka pro zakrytí bazénových žlabů kolem bazénu. Deskový typ přelivových mřížek nemá takovou flexibilitu jako mřížky segmentové, proto je vhodný hlavně pro rovné tvary bazénů. Mřížka je vyrobená z polypropylenu – materiálu… celý popis

141 Kč s DPH
ks
Na objednávku Kód: 00217
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Potřebujete více informací? (po - pá 8 - 16 hod)

Brno  608 210 182

Praha 775 727 735


Mřížka pro kanálek přelivového bazénu 245 / 22 mm

5 desek = 0,975 m

Desková mřížka pro zakrytí bazénových žlabů kolem bazénu. Deskový typ přelivových mřížek nemá takovou flexibilitu jako mřížky segmentové, proto je vhodný hlavně pro rovné tvary bazénů. Mřížka je vyrobená z polypropylenu – materiálu stabilizovaného vůči UV záření a odolnému vůči chemickým přípravkům používaným pro běžnou údržbu bazénové vody. Jednotlivé desky se spojují zacvaknutím zámků na krajích. Při poškození je možné jednotlivé desky rozpojit a nahradit novými.

Parametry:

Výška* = 22 mm

Šířka = 245 mm

* Mřížka je vysoká 22 mm pouze na krajích. Z důvodu pevnosti mřížky je uprostřed vysoká 30 mm.

U všech přelivových mřížek je potřeba počítat s kanálkem o 2 - 5 mm širším, z důvodu teplotní dilatace.

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami Geis (99 Kč), Fofr (110 Kč) a Česká pošta (120 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (30 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby Geis lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.