Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace Souhlasím

Propojovací krabice k bazénovému světlu

Propojovací krabice k bazénovému světlu slouží ke spojení přívodního kabelu od transformátoru a kabelu od světla. Krabice je vodotěsná a lze jí zabetonovat vedle bazénu do ochozu. Připojení krabice: celý popis

382 Kč s DPH
ks
Ihned k odeslání Kód: 071113
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Potřebujete více informací? (po - pá 8 - 16 hod)

Brno  608 210 182

Praha 775 727 735


Propojovací krabice k bazénovému světlu

Propojovací krabice k bazénovému světlu slouží ke spojení přívodního kabelu od transformátoru a kabelu od světla. Krabice je vodotěsná a lze jí zabetonovat vedle bazénu do ochozu.

Připojení krabice:

Krabice obsahuje celkem 2 zaslepená připojení s vnitřním závitem ¾" a spodní otvor pro připojení kabelové průchodky (součást balení). Boční připojení slouží k propojení se světlem (pomocí propojovací hadice). Součástí balení je i průchodka pro kabel s těsněním.

Technické údaje propojovací krabice:

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami Geis (99 Kč), Fofr (110 Kč) a Česká pošta (120 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (30 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby Geis lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.