Bezchlorová sada OXI chemie pro bazény nad 25 m3

Provozní sada bazénové chemie na bázi aktivního kyslíku je určená pro průběžnou úpravu vody v koupací sezóně. Sada je vhodná pro větší zapuštěné nebo nadzemní bazény s objemem vody nad 25 m3.K úpravě pH sada obsahuje přípravky pH plus a pH… celý popis

Hodnocení produktu: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 hodnocení, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná
Původní: 3 925 Kč
-19%
3 187 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Ihned k odeslání Kód: 17009
K tomuto produktu
Doprava zdarma

Zařazen v: Bazénová chemie, Sady chemie

Bezchlorová sada OXI chemie pro bazény nad 25 m3

Provozní sada bazénové chemie na bázi aktivního kyslíku je určená pro průběžnou úpravu vody v koupací sezóně. Sada je vhodná pro větší zapuštěné nebo nadzemní bazény s objemem vody nad 25 m3.

K úpravě pH sada obsahuje přípravky pH plus a pH minus. Hladinu pH udržujte v rozsahu od 6,8 - 7,4. Vysoká hodnota pH (nad 7,4) může valnou měrou přispět k růstu řas, naopak nízká hodnota (pod 6,8) způsobuje korozi kovových částí bazénu a blednutí povrchu bazénu.

Pro dezinfekci vody sada obsahuje granulovaný OXI aktivní kyslík. Pravidelným dávkováním granulátu dosáhnete přirozeně čistou vodu bez chlorového zápachu.

Součástí sady je i tabletový tester na pH a aktivní kyslík pro kontrolu kvality vody. Doporučujeme měření alespoň jednou týdně.

Soupis obsahu provozní sady

  • Aktivní kyslík do bazénu OXI granulát 7,5 kg
  • pH minus granulát 7,5 kg
  • pH plus granulát 5 kg
  • Tester na pH a kyslík

Sypkou bazénovou chemii nikdy nesypte přímo do bazénu, můžete poškodit povrch (způsobuje bílé fleky). Přípravky nejdříve rozpusťte v oddělené nádobě a pak rovnoměrně rozlijte po hladině bazénu.

Jednotlivé přípravky z provozní sady lze koupit i samostatně

Ihned k odeslání
1 985 Kč
Ihned k odeslání
615 Kč

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji