Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

Bezchlorová sada OXI chemie pro bazény nad 25 m3

Provozní sada bazénové chemie na bázi aktivního kyslíku je určená pro průběžnou úpravu vody v koupací sezóně. Sada je vhodná pro větší zapuštěné nebo nadzemní bazény s objemem vody nad 25 m3.K úpravě pH sada obsahuje přípravky pH plus a pH… celý popis

product.rating.title: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 product.rating.rating
Původní: 3 925 Kč
-19%
3 187 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Ihned k odeslání Kód: 17009
K tomuto produktu
Doprava zdarma

Zařazen v: Bazénová chemie, Sady chemie

Potřebujete více informací? (po - pá 8 - 16 hod)

Telefon Brno  515 915 058

Telefon Praha 210 311 711

Bezchlorová sada OXI chemie pro bazény nad 25 m3

Provozní sada bazénové chemie na bázi aktivního kyslíku je určená pro průběžnou úpravu vody v koupací sezóně. Sada je vhodná pro větší zapuštěné nebo nadzemní bazény s objemem vody nad 25 m3.

K úpravě pH sada obsahuje přípravky pH plus a pH minus. Hladinu pH udržujte v rozsahu od 6,8 - 7,4. Vysoká hodnota pH (nad 7,4) může valnou měrou přispět k růstu řas, naopak nízká hodnota (pod 6,8) způsobuje korozi kovových částí bazénu a blednutí povrchu bazénu.

Pro dezinfekci vody sada obsahuje granulovaný OXI aktivní kyslík. Pravidelným dávkováním granulátu dosáhnete přirozeně čistou vodu bez chlorového zápachu.

Součástí sady je i tabletový tester na pH a aktivní kyslík pro kontrolu kvality vody. Doporučujeme měření alespoň jednou týdně.

Soupis obsahu provozní sady

  • Aktivní kyslík do bazénu OXI granulát 7,5 kg
  • pH minus granulát 7,5 kg
  • pH plus granulát 5 kg
  • Tester na pH a kyslík

Sypkou bazénovou chemii nikdy nesypte přímo do bazénu, můžete poškodit povrch (způsobuje bílé fleky). Přípravky nejdříve rozpusťte v oddělené nádobě a pak rovnoměrně rozlijte po hladině bazénu.

Jednotlivé přípravky z provozní sady lze koupit i samostatně

Ihned k odeslání
553 Kč
Ihned k odeslání
454 Kč

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (99 Kč), GLS (99 Kč) a Fofr (130 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji