Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

Dekorativní fólie pro bazén Nuovo 7,3 x 3,66 x 1,2 m - kameny

Pomocí dekorativní fólie můžete změnit vzhled vašeho bazénu. Jedná se o jeden kus plastové fólie, který se převleče přes bazén a nahoře zajistí lištou, která upevňuje vnitřní fólii. Nic se nelepí, fólie po nasazení těsně obepíná bazén. Pro stejný rozměr… celý popis

product.rating.title: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 product.rating.rating
2 068 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Ihned k odeslání Kód: 011267
K tomuto produktu
Doprava zdarma

Zařazen v: Zahradní bazény, Nadzemní bazény, Bazény Nuovo de Luxe

Potřebujete více informací? (po - pá 8 - 16 hod)

Telefon Brno  608 210 182

Telefon Praha 775 727 735

Dekorativní fólie v imitaci kamenů pro bazén Nuovo 7,3 x 3,66 x 1,2 m

Pomocí dekorativní fólie můžete změnit vzhled vašeho bazénu. Jedná se o jeden kus plastové fólie, který se převleče přes bazén a nahoře zajistí lištou, která upevňuje vnitřní fólii. Nic se nelepí, fólie po nasazení těsně obepíná bazén. Pro stejný rozměr bazénu je možné koupit i imitaci dřeva:

Vhodné bazény na instalaci tohoto dekoru:

Postup pro nasazení dekorační fólie:

Fólie se nasazuje dříve než horní lišta bazénu a dříve než zpevňující konstrukce jako je např. u bazénů Nuovo de Luxe. Fólie se nejprve navleče po obvodu bazénu na výšku cca 10 cm. Až je takto uchycena, postupně se kolem dokola stahuje dolů, opatrně, aby se nepoškodila. Nakonec nahoře zůstane mírný přesah (ten je v bílé barvě, při nasazování dejte pozor, abyste jej měli nahoře). Tento přesah se ohne přes hranu bazénu a zajistí lištou, která drží i vnitřní bazénovou fólii (součást bazénu).

Upozornění:

PVC fólie je vystavena přímému slunečnímu záření, díky čemuž postupně dochází k blednutí vyobrazeného motivu. Po roce je obvykle potřeba fólii vyměnit za novou. Jedná se o běžné opotřebení, na které se nevztahuje záruka.

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (99 Kč), GLS (99 Kč) a Fofr (110 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 1 000 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (30 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji