Komplet sada chlorové chemie pro start a úpravu bazénové vody do 15 m3

Kompletní sada chemie je určená pro úpravu vody při napuštění bazénu a pro udržování kvality vody v koupací sezoně. Sada je vhodná pro menší zapuštěné nebo nadzemní bazény.Po napuštění vody nejdříve změřte testerem pH a podle potřeby jej upravte na… celý popis

product.rating.title: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 product.rating.rating, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná
Původní: 1 775 Kč
-20%
1 420 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Ihned k odeslání Kód: 17006
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Zařazen v: Bazénová chemie, Sady chemie

Kompletní sada chlorové chemie pro start a úpravu bazénové vody do 15 m3

Kompletní sada chemie je určená pro úpravu vody při napuštění bazénu a pro udržování kvality vody v koupací sezoně. Sada je vhodná pro menší zapuštěné nebo nadzemní bazény.

Po napuštění vody nejdříve změřte testerem pH a podle potřeby jej upravte na hodnotu pH na 6,8 - 7,4 (použijte pH plus nebo pH minus). Po promíchání vody v bazénu nadávkujte přípravek chlor start tak, aby hladina chloru v bazénu dosáhla přibližně 1,0 - 1,2 mg chloru na litr (změříte testerem). Tato koncentrace chloru spolehlivě zlikviduje bakterie, které můžou po zimě zůstat na stěnách bazénu. Pozor, koncentraci chloru 1,0 - 1,2 mg/l použijte pouze při spuštění bazénu nebo při šokové dezinfekci. Normální hladina chloru v bazénu s teplotou do 26°C je 0,3 - 0,5 mg/l.

Na dezinfekci vody obsahuje sada multifunkční BST - bazénové super tablety mini pro odstraňování zákalu a zamezení růstu vodní řasy. Pravidelným dávkováním tablet do plováku (taky součást sady) dosáhnete přirozeně čistou vodu, bez dalších přípravků.

Soupis obsahu kompletní sady

  • BST - bazénové super tablety mini 1 kg
  • Chlor START granulát 1 kg
  • pH minus granulát 1,4 kg
  • pH plus granulát 1 kg
  • Dávkovač na mini tablety
  • Tester na pH a chlor

Sypkou bazénovou chemii nikdy nesypte přímo do bazénu, můžete poškodit povrch (způsobuje bílé fleky). Přípravky nejdříve rozpusťte v oddělené nádobě a pak rovnoměrně rozlijte po hladině bazénu.

Jednotlivé přípravky z kompletní sady lze koupit i samostatně

Ihned k odeslání
336 Kč
Ihned k odeslání
561 Kč
Ihned k odeslání
122 Kč
Ihned k odeslání
243 Kč

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (0 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji