Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

LED žárovka barevná 54 W pro použití se synchronizátorem

Prodej tohoto zboží byl ukončen.

LED žárovka do bazénu barevná 54 W (12 V) pro ovládání synchronizérem

Barevná LED žárovka PAR 56 jako náhrada za klasické halogenové žárovky do bazénových světel. Většina klasických 300 wattových světel je osazena žárovkou PAR 56. Výměna žárovky je rychlá a jednoduchá bez nutnosti technických úprav.

Bazénová LED žárovka má oproti klasické žárovce delší životnost a spotřebuje méně energie. Žárovka je osazená 18 ks vysoce svítivými LED MULTICOLOR čipy s celkovou spotřebou 54 W.

LED žárovka je vyrobena z nerezi V4A 316 a z tvrzeného polykarbonátu. Spojení horní a spodní části žárovky je pomocí šroubů, což zajišťuje, že se spoj vlivem tepla nijak nepohne a žárovka bude stále výborně těsnit.

Obsah balení

 • LED žárovka 54 W
Video

Synchronizér ve videu není součástí balení.

Ovládání žárovky pomocí RGB synchronizéru

Pozor - tato žárovka nemá dálkové ovládání, řídí se pomocí RGB synchronizéru, který je třeba zakoupit samostatně. Stejnou žárovku, ale na dálkové ovládání, naleznete zde.

Synchronizér se používá v případě, kdy chcete používat v bazénu více těchto světel současně, a zároveň aby nedocházelo k tomu, že poslední žárovka v okruhu změní barvu až o chviličku později než ta první. Samostatné žárovky nemají dálkové ovládání, to má pouze synchronizér. Tímto ovladačem pak řídíte všechny žárovky současně. K jednomu synchronizéru lze bezproblémově zapojit až 20 žárovek.

Výměna za původní 300W žárovku

Všechny 300W bazénové halogenové žárovky mají unifikovanou velikost a připojení s označením PAR 56. Stejnou velikost a připojení má i tato LED žárovka - proto ji můžete bez problému osadit místo původní halogenky. Transformátor lze nechat původní 300W.

Toto platí pro všechna 300W světla - např. Astralpool, VA, Kripsol, Hayward, Hanscraft a další. Na obrázku vedle můžete vidět stejné světlo Astralpool a halogenovou i LED žárovkou.Výměna bazénové halogenové žárovky za LED žárovku

15 barevných režimů

 • samostatné barvy: 1 červená, 2 zelená, 3 modrá, 4 oranžová, 5 tyrkysová, 6 fialová, 7 bílá
 • barevné mixy: 8 červená-zelená, 9 zelená-modrá, 10 červená-modrá, 11 červená-zelená-modrá, 12 červená-zelená-modrá-oranžová-tyrkysová-fialová-bílá
 • stmívací mixy: 13 červená-zelená-modrá, 14 všechny barevné přechody, 15 červená-zelená-modrá s přechody

Všechny možnosti si můžete prohlédnout ve videu výše.

Technické parametry LED žárovky 54 W

 • Napájení: 12 V
 • Barva světla: 15 barevných režimů (popsané výše)
 • Průměr žárovky: 177 mm
 • Váha: 0,8 kg
 • Ovládání: dálkové
 • Životnost: až 50 000 hodin
 • Provozní teplota: -20 až +60°C
 • Krytí: IP68
 • Záruka: 2 roky

Rozměr barevné LED bazénové žárovky

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (99 Kč), GLS (99 Kč) a Fofr (110 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (30 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Prohlíželi jste


Obnovuji