Minerály Magnapool 10 kg - magnéziová sůl

Systém Magnapool, vynikající úprava vody na základě hořčíku v kombinaci s přírodními vlastnostmi minerálů. Minerální přípravek s patentovaným složením MagnaPool se rozpouští ve vodě a zajišťuje účinné a přírodní čištění silou hořčíku. celý popis

Hodnocení produktu: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 hodnocení, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná
Původní: 1 299 Kč
-12%
1 143 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Ihned k odeslání Kód: WC000005
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Zařazen v: Solinátory Zodiac, Sůl do bazénu

Hořčíková minerální sůl Magnapool - balení 10 kg

Hořčík, přítomný v mořské vodě i v lidském těle a všech živých organismech, je jedním z minerálů nezbytných pro fungování našeho těla. Relaxační vlastnosti vody v bazénech obohacených hořčíkem jsou uznávány již mnoho let. Zejména víme, že hořčík pomáhá ulevovat od bolesti a při péči o kůži a svaly. Systém Magnapool nevyžaduje žádné přidané chemikálie, dezinfekční nebo korekční přípravky (šokové ošetření chlorem, algicidy, vločkovače...).

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji