Opravná bazénová nálepka – zlaté rybky

Opravná nálepka namísto standardní záplaty na fólii v bazénu. Zacelí trhlinu až 5 cm a vytvoří dekorační prvek v bazénu. Určena k aplikaci na bazénovou fólii. Jednoduchá a rychlá instalace. celý popis

product.rating.title: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 product.rating.rating, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná

Opravná bazénová nálepka – zlaté rybky

Opravná nálepka je alternativou ke standardním záplatám pro opravu bazénové fólie. Pomocí této nálepky zacelíte trhlinu ve fólii, a zároveň vytvoříte nový dekorační prvek ve vašem bazénu. Nálepku lze aplikovat na trhlinu velkou až 5 cm. Nálepka je určená k aplikaci na fólii u bazénu se sladkou, či slanou vodou. Dekorační strana nálepky je stabilizovaná proti UV záření a odolná vůči běžné bazénové chemii, proto je vhodná pro aplikaci do vnitřních i venkovních bazénů.

Parametry

  • Průměr: cca 20 cm

Použití

  • Opravná dekorační nálepka pro fóliové bazény
  • Nálepka se aplikuje na suchou a odmaštěnou stěnu, či dno bazénu

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji