Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

Osobní odběr zboží www.bazenonline.cz

Osobní odběr Brno  Odběr zboží ve výdejním místě Bazenonline.cz v Brně: zdarma

(mapa, kontakt a otevírací doba)

V případě osobního odběru vyčkejte, prosím, na potvrzení, že je zboží pro Vás připraveno a poté si jej můžete vyzvednout v naší provozovně Eseos s.r.o., hala 103, Písečná 5, Brno. Osobní odběry dočasně pozastaveny.

Osobní odběr Praha  Odběr zboží ve výdejním místě Bazenonline.cz v Praze: zdarma

(mapa, kontakt a otevírací doba)

V případě osobního odběru vyčkejte, prosím, na potvrzení, že je zboží pro Vás připraveno a poté si jej můžete vyzvednout v naší provozovně Eseos s.r.o., hala C23, Za Zastávkou 373, Praha. Vjezd do areálu je z ulice Kutnohorské od č.p. 288. Osobní odběry dočasně pozastaveny.

DPD Pickup logo  Výdejní místa DPD Pickup: 89,- Kč

Objednané zboží bude doručeno zpravidla následující pracovní den po dni podání/expedice do Vámi zvoleného výdejního místa. K odběru budete vyzváni e-mailem a SMS. Na většině výdejních míst není možné platit kartou. K dispozici je cca 1000 výdejních míst po celé České republice.

Na výdejní místa DPD lze doručit balíky s celkovou váhou do 20 kg s maximální délkou 1 m. Z tohoto důvodu je služba DPD Pickup omezena pouze na sortiment bazénové chemie, čerpadel a solárních, krycích a zimních plachet.

Obnovuji