Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

Poloautomatický bazénový vysavač Whaly

Prodej tohoto zboží byl ukončen.

Poloautomatický bazénový vysavač Whaly

Bazénový vysavač Whaly pro čištění podlahy bazénu. Poloautomatický vysavač je vhodný pro bazény s pískovou filtrací o výkonu alespoň 6 m3/ hod.

Určení:

  • Pro bazény s pískovou filtrací
  • Bazény o délce do 8 m
  • Pro čištění podlahy všech typů bazénů

Dodávka vysavače Whaly obsahuje:

  • Těleso vysavače
  • Vysavačovou hadici o délce 9,6 m

Technické podmínky provozu:

Poloautomatické vysavače pracují na základě tlaku filtračního okruhu. Je potřeba brát v potaz vzdálenost čerpadla (filtrace) od bazénu. Pokud bude Vaše čerpadlo umístěno ve větší vzdálenosti, může docházet k zastavování poloautomatického vysavače nebo k jeho úplnému zastavení. Dalším předpokladem pro správné fungování vysavače je čistota a kvalita filtračního písku. Poloautomatický vysavač není osazen žádnou řídící jednotkou. Při jeho použití může docházet k zastavení v rozích bazénu nebo o součásti bazénu jako je například žebřík. V takovém případě je potřeba vysavač manuálně přesunout na jiné místo v bazénu.

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (99 Kč), GLS (99 Kč) a Fofr (130 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Prohlíželi jste


Obnovuji