Sací kus k atrakcím pro bazény bez folie

Sací kus z narezové oceli AISI 316 pro sladkou i slanou vodu. K instalaci do betonového bazénu bez fólie. Zadní připojení na vnitřní závit 2 ½“. celý popis

Hodnocení produktu: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 hodnocení, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná
7 471 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Skladem Kód: B37-0200
K tomuto produktu
Doprava zdarma

Zařazen v: Chrliče a masáže, Chrliče

Sací kus k atrakcím pro bazény bez folie

Nerezový sací kus pro vodní atrakce v betonových bazénech bez folie. Sací kus slouží pro přívod vody do čerpadla atrakce. Vyrobeno z nerezové oceli AISI 316 pro slanou i sladkou vodu v bazénu. Zadní připojení vnitřním závitem 2 ½“.

Sací kus je potřeba osadit do stěny bazénu minimálně 20 cm od podlahy. Na nákresu je vidět další propojení s čerpadlem a atrakcí.

Montáž sání do bazénu

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji