Vodní chrlič na sprchování

Vodní chrlič - tryska je určená pro přidělání na stěnu a používá se pro osprchování proudem vody. Oproti bežným sprchovým bateriím má tento chrlič větší průtok vody. Používá se do sprchy, do sauny nebo k bazénu. Voda protéká chrličem v objemu až 75 litrů za… celý popis

Hodnocení produktu: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 hodnocení, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná
5 445 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Ihned k odeslání Kód: 87004
K tomuto produktu
Doprava zdarma

Zařazen v: Chrliče, Chrliče a masáže, Sprchy

Vodní chrlič pro sprchování

Vodní chrlič - tryska je určená pro přidělání na stěnu a používá se pro osprchování proudem vody. Oproti bežným sprchovým bateriím má tento chrlič větší průtok vody. Používá se do sprchy, do sauny nebo k bazénu. Voda protéká chrličem v objemu až 75 litrů za minutu při tlaku 3 bary. Plochá část, ze které tryská voda, je osazená na kulovém kloubu, aby ji bylo možné směrovat. Připojení se provádí závitem ½". Chrlič je vyrobený z chromované mosazi a dodává se včetně kulového kloubu a nástěnné růžice.

nástěnný saunový chrlič - tryska

Rozměry sprchovacího chrliče

  • Rozměr otvoru, kterým tryská voda: 80 x 4 mm
  • Největší šířka: 88 mm
  • Délka: 150 mm
  • Průměr růžice: 65 mm

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji