Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

Solární plachta na míru modrá 180 mic pro kruhové bazény

Dlouhodobě nedostupný. Informovat e-mailem o dostupnosti

Vzhledem k obrovské poptávce a přetížení výroby je dočasně pozastavena výroba solárních plachet 180-360 mikronů. Odložte, prosím, nákup na pozdější týdny. Děkujeme za pochopení.

Bazénová solární plachta kruh na míru modrá 180 mic

Solární plachta je určená k zamezení odpařování vody z hladiny a udržení teploty vody v bazénu. V letních měsících dokáže nahřát plachta vodu v bazénu o 4 - 5 °C za den. Solární plachtu lze použít na venkovní i vnitřní bazény. Plachta je neprůhledná, díky čemu nedopadá přímé světlo do vody, a tím se rapidně snižuje riziko růstu řas.

Plachtu pokládejte na bazén bublinkami do vody. Bublinky na plachtě slouží jednak k tomu, aby plachta plavala na vodní hladině (není potřeba nijak uchycovat, stačí jen položit), a zároveň bublinky kumulují teplý vzduch a prostřednictvím cirkulace se tak nahřívá celý objem bazénu. U nahřátého bazénu slouží bublinky jako vzduchová vrstva zamezující rychlému ochlazování vody. 90% ztrát tepla z bazénu je právě nezakrytou vodní hladinou.

Kruhovou solární plachtu lze dodat v libovolném průměru. Cena bazénové plachty 180 mic je počítána vždy z rozměru čtverce. Uvedená cena je za 1 m2 solární plachty.

  • Rozměr a tvar plachty: vlastní, kruh
  • Materiál: PE 180 mic modrá
  • Svařeno horkým vzduchem
Video

Jak koupit kruhovou solární plachtu na míru:

Do oken vedle ilustračního obrázku nahoře zadejte požadovaný průměr solární plachty v metrech. Cena za zadaný průměr se automaticky přepočítá. V nákupu pokračujte tlačítkem Koupit.

Pozor: Solární plachta na bazén je upravována na požadovanou velikost. Na případné chyby v zaměření není poskytována záruka.

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (99 Kč), GLS (99 Kč) a Fofr (110 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (30 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji