Startovací sada chlorové chemie pro bazény do 15 m3

Startovací sada bazénové chemie je určená pro jarní spuštění bazénu. Sada je vhodná pro menší zapuštěné nebo nadzemní bazény. Po napuštění vody nejdříve změřte testerem pH a podle potřeby jej upravte na hodnotu pH 6,8 - 7,4 (použijte pH plus nebo pH minus).… celý popis

product.rating.title: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 product.rating.rating, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná
Původní: 1 008 Kč
-20%
806 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Ihned k odeslání Kód: 17004
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Zařazen v: Bazénová chemie, Sady chemie

Startovací sada chlorové chemie pro bazény do 15 m3

Startovací sada bazénové chemie je určená pro jarní spuštění bazénu. Sada je vhodná pro menší zapuštěné nebo nadzemní bazény. Po napuštění vody nejdříve změřte testerem pH a podle potřeby jej upravte na hodnotu pH 6,8 - 7,4 (použijte pH plus nebo pH minus). Po promíchání vody v bazénu nadávkujte přípravek chlor start tak, aby hladina chloru v bazénu dosáhla přibližně 1,0 - 1,2 mg chloru na litr (změříte testerem). Tato koncentrace chloru spolehlivě zlikviduje bakterie, které můžou po zimě zůstat na stěnách bazénu. Pozor - koncentraci chloru 1,0 - 1,2 mg/l použijte pouze při spuštění bazénu nebo při šokové dezinfekci. Normální hladina chloru v bazénu s teplotou do 26°C je 0,3 - 0,5 mg/l.

Sypkou bazénovou chemii nikdy nesypte přímo do bazénu, můžete poškodit povrch (způsobuje bílé fleky). Přípravky nejdříve rozpusťte v oddělené nádobě a pak rovnoměrně rozlijte po hladině bazénu. Chlor nikdy nerozpouštějte společně s jinou bazénovou chemií v jedné nádobě.

Co obsahuje startovací sada chemie pro bazény do 15 m3

  • Chlor START granulát 1 kg
  • pH minus granulát 1,4 kg
  • pH plus granulát 1 kg
  • Kapkový tester na pH a chlor

Pro běžný provoz bazénu a jeho průběžnou dezinfekci použijte sadu pro běžný provoz, která obsahuje tester na pH a Cl, pH minus, pH plus i multifunkční tablety 3v1 pro úpravu vody, zamezení růstu řas a vločkovač k projasnění vody. Sada navíc obsahuje plovák pro dávkování bazénových mini tablet.

Ihned k odeslání
1 118 Kč

Pokud chcete vše v jednom, tak doporučujeme kompletní sadu, která obsahuje všechny přípravky pro start i provoz bazénu.

Jednotlivé přípravky, které obsahuje startovací, provozní i kompletní sada chemie

Ihned k odeslání
336 Kč
Ihned k odeslání
561 Kč
Ihned k odeslání
122 Kč
Ihned k odeslání
243 Kč

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (0 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji