Těsnící tmel Griffon Aqua Max pro bazény, 415 g

Voděodolný tmel s širokou škálou použití na různé materiály. Po nanesení je tmel velmi odolný a zároveň pružný. Ideální pro drobné opravy na stavebních částech bazénu jako skimmerech, světlech, výpustech apod. Není vhodný na PP, PE a PTFE. celý popis

product.rating.title: 5/5 Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná 1 product.rating.rating, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná
515 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Ihned k odeslání Kód: 0410600300
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Zařazen v: Příslušenství, Tmely a záplaty, PVC lepidla a čističe

Těsnící tmel a lepidlo Aqua Max pro bazénové použití

Tmel na bázi polymeru pro lepení a opravu prasklin a netěsností v různých materiálech - např. skimmerech, světlech, spárech dlaždic apod. Griffon Aqua Max je použitelný pro různé materiály. Velkou výhodou je možnost jeho použití pod vodou, dokonce i při aplikaci, kdy dokáže přilnout i k mokrému povrchu. Odolný vůči slané vodě i UV záření.

Těsnící tmel má po aplikaci bílou barvu a lze jej natřít barvou. Dodává se jako klasická kartuše do vytlačovací pistole, hmotnost 415 g.

Použití:

  • Pro opravy netěsnícího či poškozeného bazénového PVC potrubí
  • Pro opravy skimmerů, světel, spár mezi dlaždicemi
  • Pro různé další lepení, montáže a opravy různých materiálů
  • Není vhodný na PP, PE, PTFE

Aplikace a použití tmelu Aqua Max

Tmel se aplikuje klasicky pomocí vytlačovací pistole při teplotě aspoň 5°C. Povrch, na který se nanáší, by měl být očištěn a zdrsněn, aby byla kvalita lepení nebo opravy co nejvyšší. Plného vytvrzení tmel dosáhne po cca 48 hodinách.

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji