Těsnící tmel na tělesa bazénů, PVC potrubí či prasklé nádoby, 120 g

Voděodolný těsnící tmel vhodný pro menší opravy různých prasklin a poškození na většině materiálů - ať už bazénů, stavebních dílů či příslušenství. Výhodou je jednoduchá a rychlá aplikace. Využít jej můžete nejen na opravy bazénů. celý popis

product.rating.title: 5/5 Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná 2 product.rating.rating, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná
397 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Ihned k odeslání Kód: TRA001
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Zařazen v: Příslušenství, Tmely a záplaty, PVC lepidla a čističe

Rychletvrdnoucí těsnící tmel na bazénové použití

Dvousložkový epoxidový tmel pro opravu prasklin a netěsností v různých materiálech - tělesech bazénů, prosakujících spojích PVC potrubí, filtračních nádobách apod. Dále je vhodný i pro použití na kov, dřevo, keramiku, sklo či beton. Velkou výhodou je možnost jeho použití pod vodou, dokonce i při aplikaci, kdy dokáže přilnout i k mokrému povrchu.

Těsnící tmel má po aplikaci světle šedou barvu a lze jej vybrousit a natřít barvou. Dodává se v tubě o délce 20 cm a průměru 2,7 cm, hmotnost 120 g.

Použití:

  • Pro opravy plastových, laminátových, polypropylenových a dalších bazénů
  • Pro opravy netěsnícího či poškozeného bazénového PVC potrubí
  • Pro opravy prasklin na filtračních nádobách
  • Pro různé další opravy různých materiálů
Video

Aplikace a použití tmelu

V tubě se nachází váleček pružné hmoty (něco jako plastelína), který se skládá ze dvou barevně rozlišených složek. Z válečku odtrhněte nebo odřízněte požadované množství tmelu a pořádně jej prohnětejte, až se obě barvy spojí a nebudou rozeznatelné jednotlivé složky. Po rozhnětení tmel naneste na poškozené místo (prasklinu) - povrch by měl být očištěný a zdrsněný. Pracujte rychle, po rozhnětení lze s tmelem praxovat maximálně 2 minuty než začne tuhnout. Po 1 hodině tmel vytvrdne.

těsnící tmel pro bazénové trubky

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji