Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

Zátka Astral pro bazénové trysky VA a Astral

Zátka je vyrobená z bílého ABS plastu a je určená pro uzavření trysek VA a Astral, případně jiných, které mají závit 1½".Celkový průměr zátky je 54 mm a výška závitu 9 mm. Zátku je možné utáhnout nebo povolit utahovacím klíčem (není součástí balení).Jak… celý popis

product.rating.title: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 product.rating.rating
41 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Ihned k odeslání Kód: 4402043101
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Zařazen v: Stavební části, Trysky

Zátka Astral pro bazénové stěnové trysky

Zátka je vyrobená z bílého ABS plastu a je určená pro uzavření trysek VA a Astral, případně jiných, které mají závit 1½".

Celkový průměr zátky je 54 mm a výška závitu 9 mm. Zátku je možné utáhnout nebo povolit utahovacím klíčem (není součástí balení).

Video

Jak zaslepit bazénovou trysku zátkou Astral

Pro zaslepení stačí z trysky, kterou máte nainstalovanou v bazénu, odšroubovat pojistný kroužek držící kuličku. Vyjmete je a místo nich zašroubujete zátku.


Postup pro výměnu kuličky v trysce za zátku

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (99 Kč), GLS (99 Kč) a Fofr (110 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (30 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji