Zimní plachta 5,8 m na bazén průměru 4,6 m modrá

Prodej tohoto zboží byl ukončen.

Zimní plachta na bazén 4,6m s oky a ocelovým lankem

Modrá zimní plachta na bazén slouží k zakrytí vodní hladiny a ochranu bazénu nejen v zimním období. Plachta zabraňuje padání nečistot do vody a zároveň chrání těleso bazénu v chladných dnech. Plachta je vhodná pro nadzemní i zapuštěné bazény.

Zimní plachta je mrazuvzdorná a velmi pevná s hmotností 200g/m2. Po okrajích plachty jsou po 50cm kovová oka určená pro stažení ocelovým lankem. Pokud nechcete po obvodu bazénu vrtat otvory pro kotvení lanka, pak u zapuštěných bazénů lze jako kotvící alternativu použít zazimovací vodní vaky, které se naplní vodou a zafixují plachtu kolem bazénu.

  • Rozměr a tvar plachty: kruh 5,8 m
  • Na bazén: kruh 4,5 - 4,6 m
  • Materiál: LD - PE plachtovina 200g/m2
  • Barva: modrá

Praktické použití zimní plachty na bazénu

Zimní plachta má větší rozměr, než je rozměr bazénu. Na nákresu je vidět praktické uložení plachty na bazén. Horní a svislý přesah slouží pro uchycení plachty kolem bazénu a k položení plachty na vodní hladinu.

Poměr horního a svislého přesahu se různí podle toho, kolik vody z bazénu na zimu upustíte. Vždy je však potřeba upustit hladinu pod skimmer a trysky. Tyto komponenty většinou nejsou osazeny v nezámrzné hloubce (80 -120 cm), takže může dojít k zamrznutí vody v trubkách a jejích následnému poškození.

Osazení zimní plachty na zapuštěný kruhový bazén 4,5 - 4,6 m

Zimní plachta na bazén kruh 4,6 m

 

Osazení zimní plachty na nadzemní kruhový bazén 4,5 - 4,6 m

Plachta na bazén kruhová 4,6 m

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Prohlíželi jste


Obnovuji