Zimní plachta na oválný bazén 5,5 x 3,7 m modrá

Prodej tohoto zboží byl ukončen.

Zimní plachta na bazén 5,5 x 3,7 m s oky a ocelovým lankem

Modrá zimní plachta na bazén slouží k zakrytí vodní hladiny a ochranu bazénu nejen v zimním období. Plachta zabraňuje padání nečistot do vody a zároveň chrání těleso bazénu v chladných dnech. Plachta je vhodná pro nadzemní i zapuštěné bazény.

Zimní plachta je mrazuvzdorná a velmi pevná s hmotností 200g/m2. Po okrajích plachty jsou po 50cm kovová oka určená pro stažení ocelovým lankem. Pokud nechcete po obvodu bazénu vrtat otvory pro kotvení lanka, pak lze použít zazimovací vodní vaky, které se naplní vodou a zafixují plachtu kolem bazénu.

  • Rozměr a tvar plachty: ovál 6,7 x 4,8 m
  • Na bazén: ovál 5,5 x 3,7 m
  • Materiál: LD - PE plachtovina 200g/m2
  • Barva: modrá

Praktické použití zimní plachty na bazénu

Zimní plachta má větší rozměr, než je rozměr bazénu. Na nákresu je vidět praktické uložení plachty na bazén. Horní a svislý přesah slouží pro uchycení plachty kolem bazénu a k položení plachty na vodní hladinu.

Poměr horního a svislého přesahu se různí podle toho, kolik vody z bazénu na zimu upustíte. Vždy je však potřeba upustit hladinu pod skimmer a trysky. Tyto komponenty většinou nejsou osazeny v nezámrzné hloubce (80 -120 cm), takže může dojít k zamrznutí vody v trubkách a jejích následnému poškození.

Zimní plachta na bazén 5,5 x 3,7 m ovál

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Prohlíželi jste


Obnovuji