Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

Aquamar Kyslíkové tablety 0,9 kg

Bezchlorová bazénová chemie Aquamar pro průběžnou dezinfekci vody pomocí aktivního kyslíku. Pomalurozpustné bezchlorové tablety 20 gramů jsou šetrnější k lidské pokožce než klasický bazénový chlor.Určení: celý popis

product.rating.title: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 product.rating.rating

Aquamar Kyslíkové tablety 0,9 kg

Bezchlorová bazénová chemie Aquamar pro průběžnou dezinfekci vody pomocí aktivního kyslíku. Pomalurozpustné bezchlorové tablety 20 gramů jsou šetrnější k lidské pokožce než klasický bazénový chlor.

Určení:

  • Pro venkovní i vnitřní bazény a vířivky
  • Pro průběžnou dezinfekci vody
Video

Způsob použití kyslíkových tablet do bazénu:

Kyslíkové tablety AquaMar jsou vysoce koncentrované, proto je neházejte přímo do bazénu. Může dojít k lokálnímu vybělení povrchu bazénu. Nejvhodnější dávkování tablet je pomocí plováku nebo poloautomatického dávkovače bazénové chemie. Před použitím kyslíkových přípravků upravte bazénové pH na 6,8 - 7,4. V takovém případě bude dezinfekční schopnost tablet nejvyšší. Pro správné fungování kyslíkových tablet používejte podle návodu společně s přípravkem Aquamar Aktivátor.

Dávkování:

Každých 14 dní 10 – 15 tablet na 10 m3 vody

Dále podle potřeby tak, aby hladina aktivního kyslíku neklesla ve vodě pod 8 – 12 mg/litr. Pokud bude teplota vody nad 28°C, tak 10 – 14 mg/litr.

Stav aktivního kyslíku ve vodě měřte pomocí testeru na aktivní kyslík.

NEBEZPEČÍ: Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Jak dávkovat Mini tablety do bazénu

Pro dávkování 20 gramových tablet lze použit klasické plováky, které mají ve spodní části otočný kroužek. Pomocí kroužku, můžete regulovat množství dávkované chemie. Do plováku se vejde několik tablet najednou.

Výběr dávkovacích plováků. Všechny plováky najdete zde.

Ihned k odeslání
93 Kč
Ihned k odeslání
153 Kč
Ihned k odeslání
230 Kč


Testery pro OXI do bazénu:

Vodu v bazénu je potřeba pravidelně kontrolovat a podle potřeby zvolit dávku chemie. Ke kontrole stavu vody slouží tester na aktivní kyslík OXI.

Ihned k odeslání
454 Kč

Podobné produkty

CTX-100/GR úprava vody aktivním kyslíkem 1 kg

CTX-100/GR úprava vody aktivním kyslíkem 1 kg

Bezchlorová bazénová chemie - aktivní kyslík granulát. Dávka 10 g/1m3/ 7 dní

Ihned k odeslání
  514 Kč

CTX-100 úprava vody aktivním kyslíkem 1 kg

Video
CTX-100 úprava vody aktivním kyslíkem 1 kg

Bezchlorová bazénová chemie - aktivní kyslík tablety 100 g. Dávka 2 ks/5m3/ 7 dní

Ihned k odeslání
  540 Kč

GUAa POOL OXI 1,3 kg

GUAa POOL OXI 1,3 kg

Nedostupné
  477 Kč

GUAa POOL OXI 0,8 kg

GUAa POOL OXI 0,8 kg

Nedostupné
  309 Kč

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (99 Kč), GLS (99 Kč) a Fofr (110 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (30 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji