Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

Rozpočty na bazény

Bazénová videa

Natáčíme videa jednotlivých bazénových technologií, instalačního materiálu, předmontážní dílce pro stavbu bazénu. Víme, že výběr bazénové technologie není jednoduchá záležitost a podle pravidla jednou vidět je deset krát slyšet se snažíme ukázat bazénové výrobky ze všech úhlů. Nejedná se o propagační videa, jde opravdu o videa, která mají ukázat skutečné bazénové součástky a technologie. Naší video knihovnu neustále doplňujeme o další technologie. Videa jsou tematicky rozčleněná podle jednotlivých kategorií na našem e-shopu.

Solární plachty na bazén

Dodáváme solární plachty v několika barevných provedeních (modré, černé, průhledné, modro-černé), v různých tloušťkách materiálu (od 180 do 500 mikronů, tj. 0,18 - 0,5 mm). Všechny plachty dodáváme buď na míru, nebo v různých předvyrobených rozměrech - kruhy (2,5m - 3m - 3,6m - 4,6m - 5,5m - 6,4m), ovály (5,5 x 3,7 m, 7,3 x 3,7 m, 9,1 x 4,6 m) či obdélníky (5 x 3 m, 6 x 3 m, 7 x 3 m atd.). V každém videu vám ukážeme dané plachty, provedení jejich bublinek a svár, který se na plachtách vyskytuje.

Bazénová čerpadla

Nabízíme nejširší sortiment čerpadel na trhu, v nabídce máme více než 100 typů čerpadel - AstralPool (Sena, Victoria, Nautilus, Shark), Speck Pumpen (Badu Magic, Bettar, Top, Prime, Resort), Vagner Preva, Steinbach (SPS, CPS), Hanscraft (Blue Power, Boxer), Aqua Plus, Shott (SP, PP, WP), Pentair FreeFlo, GRE, ESPA (Nox, Silen I, Silen S), Brilix FXP a další. Každé video obsahuje rozbalení, ukázku celého čerpadla, košíku, výpustné zátky, připojení do filtračního okruhu atd.

Bazénové vysavače

Bazén je potřeba čes od času vyčistit, k tomu nabízíme bazénové vysavače buď ruční, poloautomatické, nebo plně automatické. Výběr je v tomto případě často o penězích - ruční jsou levné, leč čištění je náročnější. Automatické pracují samy, ale pořizovací náklady jsou vyšší. Abyste se nemuseli bát, že koupíte špatně, pořádně vám vysavače ukážeme. Nabízíme pouze ověřené a specializované výrobky značek Steinbach, Maytronics Dolphin (Spring, E10, E20, DIagnostic 2001, D 2002, Supreme M3, M4 a M5), Zodiac (OT2100 TornaX šedý a modrý, RC4401 CyclonX, Vortex RV) a AstralPool (MAX, X5, Leader Clean, Pulit Advance).

PVC instalační materiál

PVC instalační materiál z naší nabídky zahrnuje nejpoužívanější rozměr 50 a 63 mm, a hadicové instalace 32 a 38 mm. Nabízíme kompletní sortiment pro rozvod vody vašeho bazénu, pro zapojení filtrací, uv lamp, solinátorů, ohřevů a další technologie. Sortiment instalačního materiálu průběžně doplňujeme podle vašich požadavků. Doplňkové nabízíme i průměr 75 mm.

Pískové filtrace

Široká nabídka desítek různých filtrací pro malé i velké, nadzemní i zapuštěné bazény. Každému můžeme doporučit dle jeho potřeb - od základních pískových filtrací Intex Krystal Clear, MyPool a Steinbach, přes střední třídu Brilix FSP, AZUR KIT, Shott a Granada, až po ty nejlepší Bilbao, Martinic QS, Cantabric či AZUR Clear PRO. K filtracím samozřejmě nabízíme i různé náplně - písek, sklo, zeolit a polypropylenové kuličky. Na videích vám ukážeme nejen balení a co všechno v krabici najdete, ale také jejich sestavení a zapojení.

Ohřevy bazénu

Co by byl bazén bez teplé vody. U nás můžete vybírat z tepelných čerpadel (Hanscraft Elite a Evolution, Rapid Mini, RH a Inverter, Brilix XHP, Zodiac,...), solárních ohřevů (zejména různé rozměry deskových panelů či NEO-FIP), tepelných výměníků, pokud máte kotel, nebo elektrických ohřevů. S výběrem správného ohřevu se na nás můžete s důvěrou obrátit, všechny výrobky jsme opravdu viděli! S námi nekupujete zajíce v pytli.

Přelivové mřížky

V současné době dodáváme přelivové mřížky jak pro spoustu městských veřejných bazénů a aquaparků, tak i pro menší domácí, soukromé nebo hotelové bazény. Vybírat můžete z rovných nebo obloukových mřížek, dodat můžeme nejen bílé, ale i barevné mřížky podle vzorníku, který je vždy uveden u produktu. Na fotografiích mnohdy nelze poznat mřížky dostatečně kvalitně - věříme, že v tomto vám videa hodně pomůžou.

Odvlhčovače

Koupit si odvlhčovač přes e-shop? A proč ne? Z videa získáte živou představu o odvlhčovači, následně nám můžete třeba zavolat a poradit se. Všechny výrobky si natáčíme sami, a když už je máme rozbalené, tak si je pořádně osaháme a vyzkoušíme. V současnosti nás velmi mile překvapil model STORM se svým moderním vzhledem a bezproblémovým ovládáním. Můžete si však vybrat i z modelů řady Amcor, Microwell DRY, Fairland nebo Zodiac Sirocco.

Solinátory

Bazénové solinátory patří aktuálně mezi velmi oblíbený způsob, jak dezinfikovat vodu v bazénu. Proto vám nabízíme širokou nabídku různých zařízení, aby si mohl vybrat každý. Nabízíme model Intex (určený jen pro nadzemní bazény s hadicovým připojením), Oceanic Mini RP (výborný a hodně kvalitní solinátor pro bazény do 25 m3), Oceanic SMC, Zodiac Gensalt (doporučujeme), Zodiac Ei a Tri, Minisalt, Brilix, Aseko, VA Salt Water. Na videích si prohlédněte jejich konstrukci, velikost, zapojení, obsah balení apod. Neváhejte se na nás obrátit pro radu, abyste si vybrali ten správný výrobek.

Protiproudy a protiproudá čerpadla

Široký výběr bazénových protiproudů, jejich předmontážních dílů (tj. těch, které potřebujete již při stavbě bazénu) i domontáží a čerpadel (tj. dílů, které stačí zapojit až při spouštění bazénu). Vybírat můžete z modelů Hanscraft Flow Jet, Brilix Elegance, VAG-JET, V-JET, K-JET Sena a Calipso, AstralPool Marlin XS, Marlin, Oval, Sprint, Eco, či dvoutryskový Badu-Jet Super Sport.

UV lampy a ionizátory

Bazénové UV lampy patří mezi oblíbenou dezinfekci vody, protože neprodukuje žádný chlor. Výborné zkušenosti máme s UV lampami Blue Lagoon, Hanscraft UV-C Super FLEX, Brilix SP, AstralPool, Eco Tech, či Hanscraft UV-X. V každém videu vám ukážeme, co všechno naleznete v balení, jakým způsobem je zapojit, a taky vám je ukážeme ze všech možných pohledů, abyste viděli každý detail.

Dávkovače chemie

U dávkovačů je to jako u vysavačů - buď si pořídíte jen plovák, do kterého budete vždy dávat multifunkční tablety, nebo poloautomatický dávkovač, do kterého vleze hodně tablet zároveň, anebo si pořídíte plně automatické zařízení, které samo vyhodnocuje a dávkuje patřičnou chemii. Pro lepší představu vám opět všechno postupně ukážeme na videu. Co se týče automatů, doporučujeme zejména české stroje ASEKO - perfektní kvalita, výborná dostupnost všech potřebných doplňků a dílů.

Bazénové polštáře

Možná už jste viděli něco nafouknutého na sousedově bazénu, tak to jsou bazénové polštáře. Naprostá novinka pro zimní zakrytí bazénu, která je mnohem levnější než zastřešení, výborně se s ní manipuluje, zapuštěné bazény pod ní v zimě nepromrzají, vydrží i nějaký ten tlak sněhu a po zimě je prostě vyfouknete a schováte. V tomto případě vydá pár videí za tisíc slov - podívejte se.

Rozvaděče

Rozvaděče asi není třeba představovat, doma je má každý, k technologii bazénu ale potřebujete jeden navíc. Liší se podle toho, co potřebujete zapojit. Zda jen filtraci, nebo i ohřev, světla, solinátor, protiproud apod. V nabídce máme základní nejpoužívanější rozvaděče, v případě potřeby ale vyrobíme a dodáme jakýkoliv potřebujete - stačí nám poslat soupis zařízení, která chcete zapojit.

Bazénové fólie

Bazénové fólie dodáváme 2 typy - buď předvyrobené tvary a rozměry, anebo fólie v rolích, resp. v metráži. Předvyrobené nabízíme kruhy a ovály v asi 100 různých rozměrech. Role fólií určených ke svařování nabízíme značky Alkorplan, DLW a Cefil, v různých barevných kombinacích a mozaikách. Na pobočkách v Praze i v Brně vám můžeme ukázat vzorky pro lepší představu a srovnání.

Bazénové osvětlení

Z fotografií se někdy nedá poznat, zda jde přesně o to světlo, které potřebujete, nebo nikoliv. Přinášíme proto videa, kde vám ukážeme každý detail - jako byste světla či žárovky drželi sami v ruce. VYbírat můžete mezi klasickými halogeny, nebo LED světly a žárovkami, které mají nízkou spotřebu a dlouhou životnost. Výhodou LED osvětlení je i RGB provedení - váš bazén může být plný barev. Pokud vám nějaké video chybí, zkuste nám napsat, pokusíme se jej přednostně zařadit.

Skimmery, trysky a další stavební díly

Nabízíme stavební díly různých velikostí i výrobců pro všechny typy bazénů - nejčastěji ze ztraceného bednění, které stavíte svépomocí, dále betonové, plastové, polypropylenové, plechové atd. Každé video vám ukáže, co je v balení, jak se napojuje hadice či trubka, na co jsou jednotlivé díly. Za nás můžeme doporučit zejména výrobky Astral, které když vezmete do ruky, zjistíte, že jsou velmi dobře zpracované, a přitom za obdobnou cenu jako konkurence.