Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

Možnosti dopravy a platby

Možnosti platby za zboží

(všechny ceny jsou uvedeny s DPH)

Dobírka: 30,- Kč - U objednávek nad 2500 Kč je dopravné i doběrečné zdarma.

Platíte v hotovosti přepravci při doručení zboží.

Kartou online: zdarma

Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu (máte-li pochybnosti, informujte se u své banky), můžete ji využít k úhradě zboží online, při dokončení objednávky se otevře pop-up okno platební brány banky ČSOB, a.s., která zároveň garantuje maximální možnou míru zabezpečení online plateb. Platební brána ČSOB akceptuje platby platebními kartami Visa, Visa electron, Master Card, Master Card Electron, Maestro, Diners Club.

Převodem z účtu: zdarma

Bezhotovostní úhrada převodem na náš účet. Číslo účtu a variabilní symbol obdržíte v potvrzovacím e-mailu po objednání. Zasíláme i QR kód pro jednodušší zadání platby. Zboží je expedováno po připsání platby na náš účet.

V hotovosti: zdarma

Hotovostní platba při osobním odběru v Brně nebo v Praze. V našich provozovnách je možné platit i všemi obvyklými platebními kartami bez poplatku.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Možnosti dopravy zboží

Níže uvádíme seznam přepravců, které využíváme pro zasílání zboží. V košíku vždy naleznete ty přepravce, kterými lze danou zásilku odeslat. U běžných zásilek bývají na výběr všichni přepravci. U objemných zásilek (např. plechové bazény, velké filtrace, dlouhé trubky atd.) nebo hodně těžkých zásilek (barely chemie, odvlhčovače, atd.) bývá zpravidla možný pouze přepravce Fofr a osobní odběr. Žádné speciální příplatky k těmto zásilkám neúčtujeme.

U objednávek nad 2500 Kč je dopravné i doběrečné zdarma. V takovém případě zvolíme nejvhodnějšího přepravce my na základě povahy zboží, hodnocení přepravce atd. Případně si můžete zvolit přepravce sami, ale tato možnost je již zpoplatněna dle níže uvedených cen.

Přepravní společnosti (všechny ceny jsou uvedeny s DPH)

DPD  Přepravní společnost DPD: 99,- Kč

Vámi objednané zboží doručíme na libovolnou adresu v ČR zpravidla následující pracovní den po dni podání/expedice v době 9 -17 hod. V den doručení vám bude zaslán e-mail a SMS s předpokládaným 1-hodinovým intervalem dodání. V sobotu, v neděli a o svátcích přepravní služba zboží nedoručuje. V případě, že Vás kurýr nezastihne na dodací adrese, bude Vás kontaktovat a dohodne se s Vámi na dalším postupu.

Přepravní společnost DPD doručuje zásilky s váhou do 50kg s maximální délkou do 1,75m.

GLS  Přepravní společnost GLS: 99,- Kč

Vámi objednané zboží doručíme na libovolnou adresu v ČR zpravidla následující pracovní den po dni podání/expedice v době 9 -17 hod. V den doručení vám bude zaslán e-mail a SMS s předpokládaným 3-hodinovým intervalem dodání. V sobotu, v neděli a o svátcích přepravní služba zboží nedoručuje. V případě, že Vás kurýr nezastihne na dodací adrese, bude Vás kontaktovat a dohodne se s Vámi na dalším postupu.

Přepravní společnost GLS doručuje zásilky s váhou do 40kg s maximální délkou do 2m.

Fofr  Přepravní společnost Fofr: 110,- Kč

Vámi objednané zboží doručíme na libovolnou adresu v ČR zpravidla následující pracovní den po dni podání/expedice v době 9 -17 hod – podle objemu a váhy zásilky. Řidič Vás v den doručení bude kontaktovat na Vámi zadaném telefonním čísle. V sobotu, v neděli a o svátcích přepravní služba zboží nedoručuje. V případě, že Vás kurýr nezastihne na dodací adrese, bude Vás kontaktovat a dohodne se s Vámi na dalším postupu.

Přepravní společnost Fofr doručuje zásilky:

  • s váhou do 50 kg s maximální délkou 3 m do 24 hodin.
  • s váhou do 1 500 kg a maximální délkou 6 m do 72 hodin
  • paletová přeprava do 2 000kg do 72 hodin

*Všechny ceny přeprav platí v rámci ČR.

Osobní odběr zboží

Osobní odběr Brno  Odběr zboží ve výdejním místě Bazenonline.cz v Brně: zdarma

(mapa, kontakt a otevírací doba)

V případě osobního odběru vyčkejte, prosím, na potvrzení, že je zboží pro Vás připraveno a poté si jej můžete vyzvednout v naší provozovně Eseos s.r.o., hala 103, Písečná 5, Brno.

Osobní odběr Praha  Odběr zboží ve výdejním místě Bazenonline.cz v Praze: zdarma

(mapa, kontakt a otevírací doba)

V případě osobního odběru vyčkejte, prosím, na potvrzení, že je zboží pro Vás připraveno a poté si jej můžete vyzvednout v naší provozovně Eseos s.r.o., hala C23, Za Zastávkou 373, Praha. Vjezd do areálu je z ulice Kutnohorské od č.p. 288.

DPD Pickup logo  Výdejní místa DPD Pickup: 89,- Kč

Objednané zboží bude doručeno zpravidla následující pracovní den po dni podání/expedice do Vámi zvoleného výdejního místa. K odběru budete vyzváni e-mailem a SMS. Na většině výdejních míst není možné platit kartou. K dispozici je cca 1000 výdejních míst po celé České republice.

Na výdejní místa DPD lze doručit balíky s celkovou váhou do 20 kg s maximální délkou 1 m. Z tohoto důvodu je služba DPD Pickup omezena pouze na sortiment bazénové chemie, čerpadel a solárních, krycích a zimních plachet.

Obnovuji