Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

Vrácení zboží ve lhůtě 30 dnů

Víme, že výběr správné technologie pro bazény nemusí být vždy jednoduchý. Rozhodli jsme se proto prodloužit dobu pro vrácení nevhodně zvoleného zboží ze 14 na 30 dní.

Zboží zakoupené v internetovém obchodě bazenonline.cz můžete vrátit do 30 dnů od jeho převzetí bez udání důvodu. Právo vrátit zboží v této lhůtě mají i zákazníci, kteří si jej převzali formou osobního odběru. Právo na vrácení zboží nelze uplatnit v případě objednávky v rámci podnikatelské činnosti, tedy pokud nakupujete jako firma na IČ.

Jak vrátit špatně zvolené zboží?

1) Osobně na výdejním místě Eseos s.r.o., hala 103, Písečná 5, 620 00 Brno

2) Osobně na výdejním místě Eseos s.r.o., hala C23, Za Zastávkou 373, 109 00 Praha

3) Prostřednictvím České pošty jako Balík do ruky, nebo přepravní službou na adresu Eseos s.r.o., hala 103, Písečná 5, 620 00 Brno. Zboží nezasílejte na dobírku. Finanční prostředky budou vráceny na bankovní účet, který nám oznámíte při vrácení.

Jaké dokumenty přiložit k vracenému zboží?

Při vrácení zboží je potřeba vždy přiložit doklad, který potvrdí nákup daného zboží u nás. Tím se zrychlí a usnadní proces vrácení.

Nejlepším způsobem je vyplnit formulář odstoupení od smlouvy (ke stažení zde), kde uvedete všechny potřebné údaje.

Kdy dostanu své peníze za vrácené zboží?

Peníze zasíláme na účet kupujícího v co nejkratším termínu, nejpozději do 14 dnů.

V obalu, nebo bez něj?

I když obal není součástí ceny zboží, je nejvhodnější vrátit zboží ve stavu, v jakém jste jej přebírali - úplné, s kompletní dokumentací, bez poškození, čisté a v originálním obalu.

Pokud není vrácené zboží v původním stavu, nemusí být zákazníkovi vrácena kompletní částka, kterou za něj zaplatil. Náklady na vrácení zboží při uvedení do jeho původního stavu jsou vždy individuálně posuzovány dle povahy zboží a jeho případného poškození. Případné náklady jsou následně započteny s částkou za vrácené zboží.

Kupoval jsem zboží v akci nebo s něčím zdarma. Co s tím?

V případě akce 1+1 zdarma, filtrace + písek zdarma a podobně, je potřeba vrátit i zboží, které bylo dodáno v rámci akce zdarma.

Které zboží nelze vrátit ve lhůtě 30 dnů?

Povaha a popis zboží, které nelze vrátit do 30 dnů, je uvedena v obchodních podmínkách v bodu 6.3.

Jedná se zejména o zboží vyrobené nebo upravené na zakázku – například solární plachty na míru.

Tyto informace nenahrazují obchodní podmínky

Obnovuji