Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

Bazénová poradna

Chystáte se stavět bazén, nebo už jej máte a řešíte nějaký problém?   

V bazénové poradně budeme průběžně přinášet informace o bazénových technologiích, bazénové chemii a příslušenství pro stavbu a provoz bazénů. Informace budou koncipovány na základě dotazů naších zákazníků, kteří se na nás obracejí s žádostí o radu v různých situacích při stavbě i provozu bazénů.

Pokud máte nějaký dotaz ohledně stavby nebo provozu bazénu, na který nenajdete odpověď v naší poradně, tak neváhejte a zašlete nám jej. Pokusíme se s týmem našich techniků zpracovat informaci tak, aby byla srozumitelná a pomohla vám při rozhodování jak a co s bazénem.


Napsat dotaz

Bazénový polštář Trend – časté otázky

Rozšiřující se nabídkou na bazénové polštáře se nám množí i zvídavé dotazy od naších zákazníků. Proto přinášíme přehled těch nejčastějších formou otázek a odpovědí. Doufáme, že každý najde odpověď na svou otázku ohledně bazénových polštářů.

číst více...

Zapojení elektrického ohřevu k bazénu

Impulsem pro napsání tohoto článku je až neuvěřitelná „kreativita“, nedodržování základních pravidel bezpečnosti a nerespektování návodu k montáži elektrických ohřevů, se kterou se setkáváme v naší praxi stále častěji.

číst více...