Bazénová nálepka pro děti – žralok

Bazénové nálepka pro děti vyobrazující hravý motiv žraloka. Vhodná pro fóliové, poylpropylenové a polyesterové povrchy. Jednoduchá a rychlá instalace. celý popis

product.rating.title: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 product.rating.rating, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná
Nedostupné Kód: 30019

Zařazen v: Příslušenství, Nálepky

Bazénová nálepka pro děti - žralok

Bazénová nálepka pro děti je určena obzvláště těm nejmenším. Tento a další hravé motivy mořských rybiček a korýšů dodají odvahy i těm, kteří se jinak bojí vody. Nálepka je určená k aplikaci na fóliový, polypropylenový, nebo polyesterový povrch uvnitř bazénu se sladkou, či slanou vodou. Dekorační strana nálepky je stabilizovaná proti UV záření a odolná vůči běžné bazénové chemii, proto je vhodná pro aplikaci do vnitřních i venkovních bazénů. Nálepka je opatřena speciálním povlakem, který zaručuje její jednoduchou údržbu.

Parametry

  • Šířka: cca 14 cm
  • Výška: cca 12 cm

Použití

  • Dekorační nálepka pro všechny tvary fóliových, polypropylenových a polyesterových bazénů
  • Jednoduchá instalace, za pomocí stěrky pro vytlačení vzduchových bublin
  • Nálepka se aplikuje na suchou a odmaštěnou stěnu, nebo dno bazénu
  • Nálepka je samolepící, není potřeba dalších lepidel

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji