Měděné vědro do sauny 4 litry

Prodej tohoto zboží byl ukončen.

Měděné vědro do sauny Harvia o objemu 4 litry s dřevěnou rukojetí

Vědro patří mezi základní doplňky do sauny. Naplní se vodou, kterou se pomocí naběračky následně polévají saunové kameny. Měď je sama o sobě kvalitní materiál, takže vám vědro vydrží dlouho bez poškození. Oproti dřevěnému vědru nemá toto měděné žádnou vložku, protože není potřeba.

měděné vědro do klasické sauny

K vědru do sauny se vám může hodit

K měděnému vědru nejlépe měděná naběračka:

Saunové esence do měděného vědra

Pro zpříjemnění saunování se často používají vonné saunové esence. Dodávají se ve formě koncentrátu, který se dávkuje právě do vědra s vodou. Vzniklým roztokem se pak polévají saunové kameny, kdy vlivem tepla dojde k uvolnění vůně. Vůní do sauny existuje celá řada (všechny najdete v kategorii Saunové esence), níže vybíráme ty nejžádanější:

Podobné produkty

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Prohlíželi jste


Obnovuji