Aseko Salt Pure Premium 10 kg - bazénová sůl extra čistá

Certifikovaná extra čistá sůl (min.99,9% NaCl bez příměsí a nečistot) vhodná pro dezinfekci vody pomocí solinátoru. V něm se pomocí elektrolýzy sůl rozkládá a uvolňuje plynný chlor, který vodu dezinfikuje od bakterií, řas apod.Určení: celý popis

Hodnocení produktu: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 hodnocení, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná
419 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Ihned k odeslání Kód: 13344
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Zařazen v: Sůl do bazénu

Aseko Salt Pure Premium 10 kg – bazénová sůl

Certifikovaná extra čistá sůl (min.99,9% NaCl bez příměsí a nečistot) vhodná pro dezinfekci vody pomocí solinátoru. V něm se pomocí elektrolýzy sůl rozkládá a uvolňuje plynný chlor, který vodu dezinfikuje od bakterií, řas apod.

Určení:

  • Vhodné pro všechny typy solonizačních jednotek

Dávkování:

Požadovaná koncentrace se liší podle přístroje, kterým bude voda dezinfikována. V zásadě však platí, že ideální koncentrace soli v bazénu je 0,3 - 0,5 %. Tato koncentrace odpovídá dávce 3 -5 kg soli na 1 m3 vody v bazénu. Ideální dávka je jeden 25 kg pytel soli na 5 m3 vody v bazénu na začátku sezóny.

Pokud klesne stav soli v bazénu pod 0,3%, nebude produkce dezinfekčního chloru dostatečná. V takovém případě je potřeba sůl do bazénu přidat.

Způsob použití a dávkování Aseko Salt Pure Premium:

Sůl do bazénu nejdříve rozpusťte v oddělené nádobě a roztok následně rozlijte po hladině bazénu.

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji