Bazénová fólie Cefil URDIKE (modrá), šíře 1,65 m, metráž

Bazénová fólie o síle 1,5 mm v modrém provedení se používá při stavbě nových venkovních i vnitřních bazénů a při rekonstrukcích starších bazénů.Fólie slouží jako vnitřní izolace bazénů ze ztraceného bednění, betonových, plechových i… celý popis

Hodnocení produktu: 5/5 Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná 1 hodnocení, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná
973 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Na dotaz Kód: 14308M
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Zařazen v: Fólie do bazénu, Fólie Cefil

Těžká bazénová fólie Cefil URDIKE 1,65 - metráž

Bazénová fólie o síle 1,5 mm v modrém provedení se používá při stavbě nových venkovních i vnitřních bazénů a při rekonstrukcích starších bazénů.

Fólie slouží jako vnitřní izolace bazénů ze ztraceného bednění, betonových, plechových i dalších bazénů. Zároveň plní funkci výrazného dekoračního prvku – na její barvě záleží vzhled celého bazénu.

Těžkou fólii Cefil lze použít pro obdélníkové, oválné i jinak tvarované bazény. Jednotlivé díly (pásy) fólie se k sobě svařují horkovzdušnou pistolí.

Tuto fólii prodáváme v metráži - při objednání zadávejte plochu v m2.

Bazénová fólie Cefil URDIKE modrá


Kvalita provedení fólií Cefil

Díky svému provedení se tyto fólie řadí mezi nejkvalitnější na trhu. Cefil URDIKE je vyrobena ze dvou vrstev měkčeného PVC (1), mezi nimiž se nachází polyesterová mřížka (2). Díky ní fólie výborně drží tvar, je velmi pevná a odolná proti protržení.

Ochranu před UV zářením, mastnými a dalšími nečistotami v bazénu zajišťuje ochranný lak na povrchu fólie. Jeho složení zároveň brání šíření mikroorganismů a plísní.

Celkové provedení fólie je velmi odolné působení chemických přípravků pro údržbu vody v běžných dávkách.


Technické údaje fólie Cefil URDIKE:

  • Tloušťka: 1,5 mm
  • Šířka: 1,65 m
  • Délka: libovolná - prodej v metráži
  • Barva: modrá
  • Hmotnost: cca 2 kg/m2
  • Balení: namotáno v roli

Vzorníky bazénových fólií:

Vyobrazení barevnosti fólie se může na monitorech mírně lišit oproti skutečnosti. Chcete-li se podívat na přesné provedení barev, případně zkonzultovat výběr, zastavte se do naší provozovny v Praze nebo v Brně.  Máme zde vzorníky všech námi prodávaných fólií - Cefil, Alkorplan a DLW.

Vzorník bazénové fólie Cefil

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji