Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

Bazénová folie ELBE bílá SBG 150 Klasik 200 cm

Bazénovou folii ELBE lze použít pro venkovní i vnitřní bazény. Folie velmi dobře odolává mechanickému zatížení, mrazu a UV záření. Všechny bazénové folie ELBE jsou opatřené antimikrobiologickou úpravou proti tvorbě hub a bakterií. celý popis

product.rating.title: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 product.rating.rating
27 527 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Na dotaz Kód: 2000047
K tomuto produktu
Doprava zdarma

Zařazen v: Fólie ELBE, Fólie ELBE SBG Klasik

Potřebujete více informací? (po - pá 8 - 16 hod)

Telefon Brno  515 915 058

Telefon Praha 210 311 711

Bazénová folie ELBE bílá SBG 150 Klasik 200 cm

Fólie ELBE Klasik je vyrobená z měkčeného PVC určeného pro svařování horkým vzduchem. Folii lze použít jak pro nové, tak i pro rekonstruované starší bazény. Jako podklad pro položení fólie může být beton, ocelový plášť bazénu, dřevěný bazén i bazén s keramickým obkladem. Folie ELBE se pokládá vždy na geotextilní podložku, která ji ochraňuje před případným mechanickým poškozením. Folie obsahuje vnitřní výztuž, ale zároveň je velmi dobře tvarovatelná, proto ji lze aplikovat na libovolný tvar i rozměr bazénu.

Bazénové folie ELBE splňují normu pro nádrže s pitnou vodou.

Technické parametry folie ELBE Klasik:

  • Šířka: 200 cm
  • Tloušťka: 1,5 mm
  • Nábal: 25 bm (50 m2)
  • Hmotnost: cca 2 kg/m2

Vzorníky bazénových fólií:

Vyobrazení barevnosti fólie se může na monitorech mírně lišit oproti skutečnosti. Chcete-li se podívat na přesné provedení barev, případně zkonzultovat výběr, zastavte se do naší provozovny v Praze nebo v Brně. Máme zde vzorníky všech námi prodávaných fólií - ELBE, Cefil a Alkorplan.

Doplňky pro instalaci fólie do bazénu

Pro položení fólie budete určitě potřebovat ještě geotextilní podložku, poplastované lišty na horní hranu, případně zálivku a silikon.

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (99 Kč), GLS (99 Kč) a Fofr (130 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji