Digitální měřící stanice pro bazény Funk Pool

Celý komplet sestává z digitálního kruhového teploměru pro bazény a ze samotné zobrazovací stanice, která ukazuje teplotu vody a teplotu v místnosti, kde je umístěná. Na stanici lze zobrazit minimální a maximální naměřené hodnoty.Napájení je zajištěno celkem… celý popis

Hodnocení produktu: 5/5 Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná 3 hodnocení, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná
Nedostupné Kód: 061333

Zařazen v: Příslušenství, Teploměry

Digitální teploměr - měřící stanice Funk Pool pro bazény

Celý komplet sestává z digitálního kruhového teploměru pro bazény a ze samotné zobrazovací stanice, která ukazuje teplotu vody a teplotu v místnosti, kde je umístěná. Na stanici lze zobrazit minimální a maximální naměřené hodnoty.

Napájení je zajištěno celkem 4 kusy AAA baterií (nejsou součástí balení).

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji