Intex adaptér B - vnější 2" závit na 32 mm

Adaptér B se používá v případě, kdy máte zařízení (např. kartušová filtrace) s trnem na připojení hadice 32 mm, ale vy k zařízení potřebujete připojit bílou Intex hadici se šedými koncovkami. Tento adaptér B nasadíte na trn 32 mm, utáhnete přiloženou objímkou… celý popis

product.rating.title: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 product.rating.rating
150 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Ihned k odeslání Kód: 110722
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Zařazen v: Příslušenství

Intex adaptér B pro připojení Intex bílé hadice na trn 32 mm

Adaptér B se používá v případě, kdy máte zařízení (např. kartušová filtrace) s trnem na připojení hadice 32 mm, ale vy k zařízení potřebujete připojit bílou Intex hadici se šedými koncovkami. Tento adaptér B nasadíte na trn 32 mm, utáhnete přiloženou objímkou a z druhé strany adaptéru našroubujete onu bílou hadici se závitem 2".

Výrobky Intex, ke kterým se může adaptér B hodit:

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (109 Kč), GLS (109 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji