Nafukovací polštář pod zimní plachtu 122 x 122 cm

Nafukovací polštář slouží zejména k ochraně bazénu před ledem, který v zimě vznikne na zimní nebo na krycí plachtě. V případě deště nebo sněžení se na nepropustné plachtě drží voda, jejíž objem po čase přestane být zanedbatelný. V zimě se z ní pak stává led a… celý popis

Hodnocení produktu: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 hodnocení, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná
Nedostupné Kód: 41951

Zařazen v: Zazimování bazénu

Nafukovací polštář 122 x 122 cm pod krycí a zimní bazénovou plachtu

Nafukovací polštář slouží zejména k ochraně bazénu před ledem, který v zimě vznikne na zimní nebo na krycí plachtě. V případě deště nebo sněžení se na nepropustné plachtě drží voda, jejíž objem po čase přestane být zanedbatelný. V zimě se z ní pak stává led a ten, pokud se nemá kam roztahovat, může poškodit bazén.

Polštář umístěný pod plachtou zajistí, že se led bude mít kam rozpínat - směrem do polštáře.

nafukovací polštář pod krycí plachtu

Použití nafukovacího polštáře:

Polštář je vhodný pro všechny typy krycích a zimních plachet. Tedy kromě těch, které v sobě mají díry na propouštění vody, tam by polštář neměl žádný efekt. K nafouknutí slouží ventil o průměru 25 mm vybavený pojistkou proti vyfukování. Ve dvou protilehlých rozích polštáře jsou umístěna plastová oka o průměru 10 mm, kam se připevňuje gumové lanko (není součástí balení). To se pak uváže k bazénu tak, aby polštář držel uprostřed bazénu. Nakonec se bazén zakryje plachtou.

Pozor, oka k uchycení jsou pouze ve dvou rozích, nikoliv ve všech čtyřech!

použití nafukovacího polštáře na bazén

Správně zvolený polštář je umístěný uprostřed bazénu a kolem něj leží plachta na hladině bazénu (obrázek vpravo).

Pokud potřebujete polštář dle prostředního obrázku, nabízíme bazénové polštáře na různé velikosti bazénů - z odolného materiálu, který unese i velkou váhu sněhu na velké ploše.

Technické parametry nafukovacího polštáře:

  • Rozměr: 122 x 122 cm
  • Barva: modrá
  • Průměr nafukovacího ventilu: 25 mm
  • Počet kotvících ok: 2
  • Průměr kotvících ok: 10 mm
  • Materiál: PVC
  • Sváry: Ultrazvukové

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji