Náhradní horní madlo široké na oválný bazén 6 x 3,2 m

Madlo (horní lišty) se používá na plechové bazény pro přichycení vnitřní fólie k hraně bazénu. Madlo v modré barvě je vyrobené z PVC a dodává se rozdělené na díly o délce cca 1 m. Ke spojení slouží plastové kolíky (součást balení), které se zasunou… celý popis

product.rating.title: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 product.rating.rating, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná
2 463 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Ihned k odeslání Kód: 501.320.045
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Zařazen v: Náhradní typizované fólie, Oválná madla

Náhradní madlo pro oválné bazény 6 x 3,2 metru

Madlo (horní lišty) se používá na plechové bazény pro přichycení vnitřní fólie k hraně bazénu. Madlo v modré barvě je vyrobené z PVC a dodává se rozdělené na díly o délce cca 1 m. Ke spojení slouží plastové kolíky (součást balení), které se zasunou do obou spojovaných částí. Poslední lištu je vždy potřeba pilkou seříznout na potřebnou délku, dodává se delší, než je potřeba.

Madlo na plechové bazény modré

Pro jaký typ fólie lze madlo použít:

Madlo má vnitřní drážku 4 mm, která se nasadí na plech s fólií. Fólie musí mít závěs (zesílený okraj), aby madlo pevně drželo. Pokud toto madlo použijete na fólii bez zesíleného okraje, je třeba fólii přes hranu bazénu několikrát přeložit, aby dostatečně vyplnila drážku madla.

Rozměr madla v řezu:

Rozměr horní lišty plechového bazénu

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji