Přípravek FIX-A-LEAK pro zamezení úniku vody z bazénu, 0,94 l

Speciální prostředek na opravy netěsností v bazénu FIX-A-LEAK vyvinutý v Kanadě. Oproti ostatním tmelům a lepidlům se aplikuje přímo do vody, odkud působí na stěny bazénu i potrubí a zaceluje trhliny až do velikosti cca 3 mm. celý popis

product.rating.title: 4/5 Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná Hvězda neyvyplněná 5 product.rating.rating
2 015 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Ihned k odeslání Kód: 911520100
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Zařazen v: Příslušenství, Tmely a záplaty

FIX-A-LEAK pro utěsnění skrytých prasklin v bazénu

Tekutý přípravek FIX-A-LEAK se používá v případech, kdy vám z bazénu uniká voda, ale přitom nelze přesně identifikovat místo úniku. To může být mnohdy drobná prasklina, ať u v tělese bazénu, nebo ve skimmeru či potrubí.

FIX-A-LEAK je velmi koncentrovaný a dávkuje se přímo do vody. Voda s aplikovaným přípravkem se následně nechá recirkulovat, přičemž dochází k zacelení drobných prasklin ve všech materiálech až do velikosti cca 3 mm. Přípravek se nesmí dostat do písku ve filtrační nádobě.

1 litr vystačí na objem bazénu 50 m3.

Aplikace přípravku FIX-A-LEAK

Pokud neznáte místo úniku, aplikujte přípravek do vody a nechte ji cirkulovat mimo filtrační nádobu. Přípravek je velmi hustý a usazuje se na dně bazénu - aby se opět dostal do trubek, je třeba ho po každých cca 4 hodinách promíchat či vysát. V recirkulaci pokračujte tak dlouho, dokud se voda nepřestane ztrácet.

Pokud máte podezření na místo úniku např. ve skimmeru, nadávkujte jej přímo do něj a nechte působit.

Jakmile voda přestane unikat, nechte přípravek působit ještě 12 - 24 hodin.

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (109 Kč), GLS (109 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji