Svěrný PE kulový ventil Plimex na trubku 32 mm

Svěrný kulový ventil je určený pro polyethylenové PE trubky s vnějším průměrem 32 mm. Na obou koncích obsahuje matice, těsnění a svěrné kroužky, které zajišťují vysokou pevnost spojů. Dotažení stačí ručně, ale lze použít i speciální utahovací klíč. PE… celý popis

Hodnocení produktu: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 hodnocení, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná
361 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Ihned k odeslání Kód: 24116032CA
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Zařazen v: Svěrné PE tvarovky, Svěrné PE tvarovky 32 mm

Svěrný PE kulový ventil Plimex na trubku 32 mm

Svěrný kulový ventil je určený pro polyethylenové PE trubky s vnějším průměrem 32 mm. Na obou koncích obsahuje matice, těsnění a svěrné kroužky, které zajišťují vysokou pevnost spojů. Dotažení stačí ručně, ale lze použít i speciální utahovací klíč. PE ventil Plimex i další PE materiál je vhodný pro použití na pitnou i užitkovou vodu do maximální teploty 45°C.

Systém svěrných tvarovek je jednoduchý na použití, není potřeba nic lepit ani svařovat. Spojovat lze tímto systémem polyetylenové PE potrubí různého značení – PEMD, PELD, PELLD, PEHD, PE40 až PE100.

PE ventil 32 mm

Ukázka sestaveného spoje PE tvarovky a PE trubky

Ukázka spojování PE tvarovek s potrubím

Ve videu se můžete podívat, jakým způsobem se svěrné tvarovky spojují s PE potrubím.

Nejprve je potřeba sundat matici a bílý svěrný kroužek z tvarovky. U PE potrubí je potřeba zabrousit hranu vzniklou po uříznutí, aby nebyla ostrá – mohla by poškodit těsnící o-kroužek v tvarovce. Potom se na hadici nasune matice a svěrný kroužek a hadice se zasune až nadoraz do fitinky. Nakonec stačí ručně utáhnout matici se svěrným kroužkem uvnitř, který se zařízne do hadice a pevně ji drží na místě.

Video

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji