Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

H2O Clear 2 kg

Rychle rozpustný sypký přípravek pro bezchlorovou dezinfekci vody ve vířivce. Likviduje organické nečistoty a zvyšuje obsah kyslíku ve vodě. celý popis

product.rating.title: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 product.rating.rating
589 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Ihned k odeslání Kód: H700603
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Zařazen v: Vířivková chemie, H2O

Potřebujete více informací? (po - pá 8 - 16 hod)

Telefon Brno  608 210 182

Telefon Praha 775 727 735

H2O Clear 2 kg

Chemie do vířivky s aktivním kyslíkem. Bezchlorová chemie OXI do je vhodná pro všechny typy venkovních i vnitřních vířivek a vířivých van. Kyslíková vířivková chemie není cítit po chloru a zajišťuje dokonale čistou vodu.

Určení

  • Pro dezinfekci vody ve vířivce
  • Pro venkovní i vnitřní vířivky

Způsob použití H2O Clear

Nesypte granulát přímo do vířivky. Před použitím je potřeba přípravek rozpustit v oddělené nádobě. Následně rozlít po vodní hladině. Před použitím OXI do bazénu upravte pH na 6,8 - 7,4. V takovém případě bude dezinfekční schopnost přípravku nejvyšší.


Piktogram korozivní Piktogram plíce piktogram vykřičník
Nebezpečí

Zdraví škodlivý při použití. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Při vdechování může vyvolat příznaky alergie nebo astmatu nebo dýchací potíže. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (99 Kč) a Fofr (110 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (30 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby Geis a DPD lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji