Záplaty na opravu krycí a zimní plachty na bazén

Jednoduché záplaty, se kterými opravíte menší poškození vzniklé na zakrývacích plachtách na bazén. Záplaty jsou samolepící, což usnadňuje použití. Opravovat je možné různá proříznutí plachty, roztržení a podobně. V případě většího poškození je možné nalepit… celý popis

Hodnocení produktu: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 hodnocení, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná
276 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Ihned k odeslání Kód: 41975
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Zařazen v: Zazimování bazénu, Tmely a záplaty

Záplaty na opravu poškozené krycí nebo zimní bazénové plachty

Jednoduché záplaty, se kterými opravíte menší poškození vzniklé na zakrývacích plachtách na bazén. Záplaty jsou samolepící, což usnadňuje použití. Opravovat je možné různá proříznutí plachty, roztržení a podobně. V případě většího poškození je možné nalepit více záplat vedle sebe. Záplaty jsou vyrobené z bílé, částečně průhledné, kašírované plachtoviny.

Obsah balení:

Jedno balení obsahuje 5 kusů záplat, každá o rozměru 18 x 8 cm.

Pro jaké plachty je záplata vhodná:

Počítejte s tím, že záplata je bílá a pouze omezeně průhledná, na modré i černé plachtě tedy bude vidět.

jak zalepit plachtu na bazén

Postup opravy plachty pomocí záplat:

Nejprve je potřeba plachtu důkladně očistit v místech, která budete opravovat. Jakékoliv nečistoty snižují účinnost. Záplatu oddělte od podkladového papíru, přilepte ji na poškozené místo a dostatečně přitlačte. Následujících 24 hodin plachtu nepoužívejte a nevystavujte ji přímému slunečnímu záření. Po uplynutí této doby můžete plachtu normálně používat.

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji