Zátka PVC 50 mm vnitřní závit 1 1/2"

Zátka se používá všude, kde je potřeba dočasně nebo trvale ukončit 50 mm trubky a hadice. Zároveň se používá např. na zaslepení solárního ohřevu NEO-FIP, nebo při stavbě bazénu, když je potřeba tlakovat bazénový rozvod. Pro utěsnění závitů používejte… celý popis

product.rating.title: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 product.rating.rating, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná
54 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Ihned k odeslání Kód: 3.40.0620V
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Zařazen v: Instalační materiál PVC 50 mm, Instalační materiál

PVC zátka na bazénové rozvody 50 mm s vnitřním závitem 1½"

Zátka se používá všude, kde je potřeba dočasně nebo trvale ukončit 50 mm trubky a hadice. Zároveň se používá např. na zaslepení solárního ohřevu NEO-FIP, nebo při stavbě bazénu, když je potřeba tlakovat bazénový rozvod. Pro utěsnění závitů používejte teflonovou pásku, nebo nit.

Video


Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji