Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

Filtrační písek 0,4 - 0,8 mm 25kg - pouze pro osobní odběr

Filtrační písek do bazénové filtrace se zrnitostí 0,4 - 0,8 mm. Písek je křemičitý a dodávaný v nejvyšší kvalitě, což lze vidět na obrázku výše - pěkná stejně velká zrna s minimem prachových částic. Jeho životnost je až 5 let.Hrubost 0,4 - 0,8 mm je u… celý popis

product.rating.title: 5/5 1 product.rating.rating
Původní: 240 Kč
-17%
199 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
ks
Ihned k odběru Kód: ES110
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Zařazen v: Filtrační písek, Pískové filtrace, Filtrace Azur Kit, Filtrace Brilix, Filtrace MyPool

Filtrační písek 25 kg - Osobní odběr Brno nebo Praha

Filtrační písek do bazénové filtrace se zrnitostí 0,4 - 0,8 mm. Písek je křemičitý a dodávaný v nejvyšší kvalitě, což lze vidět na obrázku výše - pěkná stejně velká zrna s minimem prachových částic. Jeho životnost je až 5 let.

Hrubost 0,4 - 0,8 mm je u filtračního písku využívaná nejvíce a je vhodná pro většinu bazénových filtrací, např. Azur KIT, Shott, Brilix FSP, Hanscraft Combo Master, MyPool, Steinbach Speed Clean a Comfort, Astralpool Bilbao a Cantabric, Granada a mnohé další.

Další varianta zrnitosti písku:

Nekteré filtrace mají v návodu k použití doporučenou vyšší zrnitost písku, přibližně 0,8 - 1,2 mm. Jedná se např. o filtrace Intex Krystal Clear či ProStar. Tento hrubší písek lze zakoupit zde:

Ihned k odeslání
364 Kč

Do filtračních nádob nemusíte používat jen písek

Zejména v poslední době se začíná ve stále větší míře využívat zeolit a filtrační sklo. Zeolit je šedý kámen, dodavaný v hrubosti cca 1 - 2,5 mm a jeho velkou výhodou je zejména velká pórovitost, tedy schopnost zachytit mnohem více nečistot. Podobnou vlastnost má i filtrační sklo v hrubosti cca 0,5 - 1 mm, které je navíc odolnější a má tak delší životnost.

Ihned k odběru
382 Kč
Ihned k odeslání
533 Kč
Ihned k odběru
635 Kč
Ihned k odeslání
780 Kč

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (99 Kč), Geis (115 Kč) a Fofr (110 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (30 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby Geis a DPD lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.