Krycí plachta na bazén modrá na míru

Krycí plachta na bazén slouží k zakrytí vodní hladiny. Zamezuje odpařování vody a padání nečistot do bazénu. Plachty jsou odolné bazénové chemii, mrazu i UV záření. Lze je použít na letní i zimní zakrytí bazénu. Plachta nepropouští vodu, takže nečistoty a… celý popis

Hodnocení produktu: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 hodnocení, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná

Zadejte šířku plachty
m
Zadejte délku plachty
m
133 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Výroba 1 - 2 týdny Kód: BAZAZ
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Zařazen v: Plachty na bazén, Krycí plachty, Krycí plachty na míru, Kruhové krycí plachty, Oválné krycí plachty

Krycí plachta na bazén modrá s oky a napínacím lankem

Krycí plachta na bazén slouží k zakrytí vodní hladiny. Zamezuje odpařování vody a padání nečistot do bazénu. Plachty jsou odolné bazénové chemii, mrazu i UV záření. Lze je použít na letní i zimní zakrytí bazénu. Plachta nepropouští vodu, takže nečistoty a kalná voda nahromaděná po deštích zůstává na vnější straně plachty a nesplachuje se do vody v bazénu.

Plachty dodáváme na různé tvary a rozměry bazénů dle požadavků zákazníka. Krycí plachty lze použít pro zapuštěné i pro nadzemní bazény. Vždy je potřeba zvolit správnou velikost přesahu, podle konkrétního bazénu. Pokud objednáváte jiný tvar než obdélník, napište nám, prosím, tuto informaci do poznámky v košíku.

  • Rozměr a tvar plachty: vlastní
  • Materiál: LD-PE plachtovina 140 g/m2 modrá
Video

Položení plachty na bazén

Krycí plachta leží na vodní hladině bazénu, není potřeba používat žádné speciální podstavné konstrukce. V létě lze krycí plachtu položit i na solární plachtu. Touto kombinací snížíte tepelné ztráty a zároveň eliminujete znečištění bazénu náletovými nečistotami.

Dodávka krycí plachty

Krycí plachty na míru dodáváme standardně s oky po obvodu (každých 50 cm) na provlečení gumového lanka pro uchycení kolem bazénu. Gumové lanko je součástí dodávky každé krycí plachty v dostatečné délce pro celý obvod bazénu.


Modrá krycí plachta na bazén

Jak koupit krycí plachtu na bazén

Do oken vedle ilustračního obrázku nahoře zadejte požadovaný rozměr krycí plachty i s přesahem pro uchycení (ne pouze rozměr bazénu). Cena za zadaný rozměr plachty se automaticky přepočítá. V nákupu pokračujte tlačítkem Koupit. Do poznámky (za vyplněním kontaktních údajů) zadejte tvar plachty (ovál / obdélník) a pro ověření i rozměr plachty.

U oválných bazénů dejte pozor na rozdíl mezi opravdovým oválem a obdélníkem s oválnými rohy. Oválný bazén má rádius po celé kružnici stejný, kdežto bazén se zaoblenými rohy má rádius pouze v rozích bazénu a čelní strana je rovná. U takového typu bazénu je potřeba dodat k výrobě plachty i nákres se zakreslením požadovaného zaoblení rohů.

Krycí plachtu na bazén je potřeba zvolit větší, než je samotný bazén. Je potřeba brát zřetel na přesah pro uchycení kolem bazénu.

Před objednáním si, prosím, důkladně zkontrolujte zadaný rozměr. Plachty vyráběné na míru není možné vrátit do 14 dnů.

Podobné produkty

Krycí plachta černá 3,5 m na bazén průměru 3,05 m

Video
Krycí plachta černá 3,5 m na bazén průměru 3,05 m

Plachta na nadzemní i zapuštěné bazény průměr 3,05m. Oka á 50 cm + lanko na uchycení

Nedostupné
  1 007 Kč
-21%

Solární plachta na míru modrá 400 mic

Video
Solární plachta na bazén 400 mic modrá

Plachta na bazén o šířce 2,5m, 3m, 3,5m, 4m, 4,5m, 5m,5,5m, 6m. Délka od 1 do 50 m

Odeslání cca 2 dny
244 Kč 192 Kč

Solární plachta na míru modrá 500 mic

Video
Solární plachta na bazén modrá 500 mic

Plachta na bazén o šířce 3m, 3,5m, 4m, 4,5m, 5m, 5,5m, 6m. Délka od 1 do 50 m

Odeslání cca 2 dny
  265 Kč

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji