Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

Bílé světlo pro nadzemní bazény s 18 LED čipy

Světlo s 18 bílými LED čipy vhodné pro většinu zahradních nadzemních bazénů. Celkový výkon světla je 2W a svítivost 204 lumenů. Zapínání a vypínání se provádí stiskem černého tlačítka uprostřed. LED světlo je v bazénu napájeno zabudovanou nabíjecí baterií, na… celý popis

product.rating.title: 5/5 Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná Hvězda vyplněná 3 product.rating.rating
Nedostupné Kód: 41416

Zařazen v: Světla pro nadzemní bazény, Stavební části, Světla, Světla pro nadzemní bazény

Potřebujete více informací? (po - pá 8 - 16 hod)

Telefon Brno  608 210 182

Telefon Praha 775 727 735

Magnetické LED světlo pro nadzemní bazény

Světlo s 18 bílými LED čipy vhodné pro většinu zahradních nadzemních bazénů. Celkový výkon světla je 2W a svítivost 204 lumenů. Zapínání a vypínání se provádí stiskem černého tlačítka uprostřed. LED světlo je v bazénu napájeno zabudovanou nabíjecí baterií, na jedno nabití světlo svítí 4 - 5 hodin. Pro znovunabití je třeba světlo vytáhnout z bazénu a pomocí dodávaného USB kabelu jej nechat nabít (světlo má zezadu krytý připojovací konektor).

Uchycení světla k různým typům bazénů

V případě plechových bazénů stačí světlo jen magneticky přicvaknout ke stěně. Pro nafukovací bazény je spolu se světlem dodáváno kovové kolečko, které se umístí z vnější strany bazénu, čímž světlo drží i na fólii.

Světlo nemusíte používat pouze v bazénu, je vhodné i pro použití v interiéru a exteriéru. Buď jej jen někam postavíte nebo přicvaknete na magnet. Anebo můžete dodávaný kovový kroužek někam přišroubovat a světlo pak připevnit k němu. Díky jednoduché manipulaci jsou možnosti jeho používání skoro neomezené a můžete jej vždy použít, kde zrovna potřebujete.

Technické údaje LED světla

  • Počet LED diod: 18
  • Barva světla: bílá, 6500 K
  • Doba svícení: 4 - 5 hodin na jedno nabití
  • Krytí: IP68

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (99 Kč) a Fofr (110 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (30 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby Geis a DPD lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji